Xiaomi Mi 11 дійсно отримає дисплей, загнутий з усіх чотирьох сторін

03.12.2020 - Просмотров: 37

Добре відомо, що Xiaomi Mi 11 буде заснована на новітньому флагманському чіпсеті Qualcomm Snapdragon 888. Проте, в мережі з’являється все більше і більше витоків інформації про майбутній пристрій. Сьогодні була опублікована фотографія захисної плівки смартфона, що підтверджує, що він отримає вигнутий дисплей з чотирьох сторін.

Джерелом витоку був авторитетний Інсайдер, відомий як крижаний Всесвіт. Фотографія захисної плівки також ясно показує, що телефон може похвалитися неймовірно тонкими рамками навколо екрану. Крім того, за словами інсайдера, Xiaomi Mi 11 з’явиться пізніше цього місяця. Це досить дивно, враховуючи, що китайська компанія зазвичай виробляє флагманські смартфони в лютому. Однак повідомлення про те, що Мі 11 з’явиться раніше, ніж зазвичай, з’явилися і раніше.

Передбачається, що серія Mi 11 буде включати не менше двох пристроїв. Повідомляється, що Pro-версія смартфона отримає OLED-екран з роздільною здатністю 2K + і частотою оновлення 120 Гц. Вчора компанія Qualcomm офіційно оголосила, що флагманський процесор Snapdragon 888 буде використовувати 14 виробників смартфонів. Як відомо, крім Xiaomi в цей номер входять Realme, Motorola, Meizu, ZTE і його суббренд Nubia, а також Redmi.