Xiaomi Mi 11 Pro може виявитися краще, ніж Galaxy S21 Ultra

24.01.2021 - Просмотров: 32

Після анонсу свого останнього флагманського смартфона Mi 11 пройшло кілька тижнів, а вже на початку цього місяця Xiaomi почала продаж цього пристрою. Зараз китайський бренд готує до випуску новий варіант в лінійці під назвою Mi 11 Pro.

Недавній звіт популярної станції інсайдерського цифрового чату показує, що майбутній Mi 11 Pro буде підтримувати 120-кратний зум за рахунок додаткового телеоб’єктиву на задній панелі. Схоже, це є підтвердженням інформації, яка циркулює останнім часом. Якщо це правда, то новий продукт може бути набагато кращим, ніж нещодавно оголошений Galaxy S21 Ultra, який має 100-кратний зум. Судячи з фото-прикладів, ця функція працює відмінно, але як щодо її суперника?

Замість трьох камер на Mi 11, варіант Pro матиме конфігурацію з чотирма камерами на задній панелі. Крім того, компанія може відмовитися від основного дизайну камери і використовувати іншу, 2х2 компоновку.

Що стосується інших специфікацій, витоки показують, що смартфон Mi 11 Pro буде мати такий же дисплей, як і Mi 11. Він буде мати 6,81-дюймову вигнуту панель з роздільною здатністю 2K при частоті оновлення 120 Гц, щільності пікселів 515 PPI. Його максимальна яскравість складе 1500 ніт. Крім того, очікується, що пристрій буде підтримувати MEMC і SDR в HDR конвертацію.

Враховуючи, що це флагманська пропозиція Xiaomi, а чіпсет Qualcomm Snapdragon 888 є найдосконалішим на ринку, новинка безумовно буде побудована на ньому, як і на Mi 11. Нам ще належить з’ясувати, які ще будуть відмінності між цими пристроями.