Xiaomi Mi 11 залишиться без екрану-водоспаду і Центральної врізаної камери

17.12.2020 - Просмотров: 18

Китайські джерела повідомляють, що в смартфонах серії Xiaomi Mi 11 фронтальна камера безумовно не буде розташовуватися в одному отворі в центральній верхній частині екрану. Імовірно, камера буде розташована в лівому верхньому кутку, як і її попередник.

Крім того, повідомляється, що смартфони точно не матимуть водоспадних екранів. Імовірно, смартфон отримає передню панель, вигнуту з чотирьох сторін, але дисплей не буде зігнутий з боків настільки, щоб його можна було назвати водоспадом.

За попередньою інформацією, Xiaomi Mi 11 оснащена високоякісним OLED екраном виробництва Samsung з роздільною здатністю QHD+, який підтримує адаптивну частоту оновлення до 120 Гц. Також заявлена підтримка 10-бітного кольору і пікової яскравості 1500 кд/м2. Варто нагадати, що екран смартфона Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5g був визнаний кращим на ринку, його пікова яскравість становить 1600 кд/м2, а максимальна частота також дорівнює 120 Гц. А екран iPhone 12 Pro, наприклад, має пікову яскравість до 1200 кд/м2.

Xiaomi Mi 11 буде побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 888, смартфон повинен отримати захист від вологи, швидку зарядку і зворотну бездротову зарядку, а також найсучаснішу камеру.

Очікується, що новий продукт буде представлений 29 грудня.