Xiaomi поставить виробництво смартфонів зі 100-мегапіксельними камерами на потік

01.02.2021 - Просмотров: 30

Цікаву заяву зробив сьогодні глава бренду Redmi в соціальній мережі Weibo. Всупереч очікуванням, його повідомлення лише частково пов’язане з майбутнім дебютом Redmi K40.

Отже, Ле Вейбінг несподівано поділився своїм спостереженням про те, що компанії, які раніше використовували 3D-TOF-модулі в своїх смартфонах, почали відмовлятися від них. При цьому кількість моделей зі 100-мегапіксельними сенсорами, за словами топ-менеджера, цього року збільшиться. Зрозуміло, що індустрія є індустрія, але Xiaomi-її лідер, і, отже, все, що було сказано про ринок в цілому, відноситься і до неї.

І дійсно, немає ніяких сумнівів в наявності 108-мегапіксельного сенсора в смартфонах Mi 11 Pro і Redmi K40 (або K40 Pro). За чутками, він також буде в Redmi Note 10. Напевно такі датчики з’являться і в інших моделях Xiaomi, що дебютують під іншими брендами-Poco і Black Shark. В цілому важко сказати, скільки смартфонів компанії в цьому році отримають 100-мегапіксельні камери, але їх точно буде більше, ніж у минулому році.