Xiaomi випустила інтелектуальний дверний замок Aqara D100

01.12.2020 - Просмотров: 72

Компанія Xiaomi Lumi Technology, що випускає продукцію бренду Aqara для "розумного будинку", запустила новий продукт для дому. Продукт називається Aqara D100 Smart Door Lock і в даний час продається за 288 доларів США.

Smart Door Lock Aqara D100 не має традиційної горизонтальної ручки дверей, що зменшує кількість штовхаючих і тягнуть кроків. Її можна відкрити після розпізнавання відбитка пальця, що скорочує процес.

Відповідно до офіційного опису, розумний замок дверей Акара D100 використовує подвійні чіпи безпеки Apple і Xiaomi, що означає, що вона може бути підключена до IOT-платформ Apple HomeKit і Mijia для розумного будинку. Для розпізнавання відбитків пальців використовується тривимірний напівпровідниковий модуль розпізнавання відбитків пальців шведської компанії PB з алгоритмом виявлення відбитків пальців фінансового рівня.

Сяоми Акара D100 пропонує сім різних методів розблокування. Також в традиційному циліндрі цього дверного замка використовується циліндр С-рівня, який володіє певними анти-технічними можливостями розблокування.

На відміну від традиційних двигунів, інтелектуальний замок Aqara D100 інтегрує двигун в корпус замку, що значно покращує швидкість реакції корпусу замку. Згідно з тестами лабораторії Грінмі, час розблокування D100 може становити всього 1 секунду. Відповідно до офіційного опису, цей інтелектуальний замок оснащений двоелементним акумулятором і працює до 12 місяців; на дверях є інтерфейс Type-C, який може бути заряджений безпосередньо.