Xiaomi запатентувала смарт-окуляри излечивающие головний біль, борються з депресією і втомою

01.02.2021 - Просмотров: 29

Діабет 2 типу можна сповільнити за допомогою низкоуглеводной дієти

Австралійське національне наукове агентство CSIRO внесло свій внесок у нове міжнародне дослідження і довів, що споживання меншої кількості вуглеводів потенційно може призвести до ремісії діабету 2 типу. Однак результати дослідження виявилися неоднозначними, в результаті тривалої дієти ефективність ремісії знижується. Інт.

Читати далі

Відкриття транспортних тунелів бурової компанії пройде в дусі Fallout

Черговий проект невтомного інженера, винахідника і мільярдера Ілона Маска рухається до успішного завершення. Проект LVCC Loop компанії Boring, спрямований на будівництво підземної комунікаційної системи під Конгрес-центром Лас-Вегаса, майже готовий, і його запуск затримується тільки через карантинні заходи, викликані ПА.

Читати далі

Було створено пристрій, що поєднує гру Mario Kart з фітнесом (відео)

Пандемія коронавірусу змусила багато країн ввести суворі карантинні обмеження, перейти на дистанційне навчання і віддалену роботу з дому. В результаті люди були позбавлені можливості вести активний спосіб життя і у багатьох стали виникати проблеми із зайвою вагою. Численні фітнес-центри можуть допомогти в боротьбі з ожирінням.

Читати далі

Прототип електромобіля Sony Vision-S проходить реальні випробування (5 фото + 2 відео)

Sony здивувала своїх шанувальників на торішній виставці CES 2020, продемонструвавши концептуальний електромобіль на базі платформи Vision-S. Вже на нинішній виставці CES 2021 розробники Sony оголосили про початок реальних випробувань прототипу фірмового електромобіля, що проходять на дорогах Австрії.

Читати далі

Випущені кросівки з вбудованою відеокартою RTX 3080 (відео)

Ситуація з поставкою на ринок найпотужніших відеокарт GeForce RTX 3080 продовжує залишатися напруженою. Гострий дефіцит триватиме, за оцінками експертів, весь перший квартал 2021 року. Популярність відеокарт була побита маркетологами компанії RTKFT, яка випускала разом з виробником чохли, комплектуючі та аксесуари для ігрового ринку P.

Читати далі

Компанія Xiaomi з неофіційною назвою Китайська Apple через постійне копіювання технологій і дизайну американського високотехнологічного гіганта поступово змінює уявлення про фірму, виводячи на ринок все більш прогресивні та інноваційні продукти, створені нашими власними дослідженнями і розробками.

Пекінська компанія Xiaomi Mobile Software нещодавно отримала патент на "Розумні окуляри і чохол для окулярів", які можуть не тільки виконувати основні функції, але і лікувати користувача. Конструкція окулярів передбачає випромінювання фототерапевтичних сигналів у видимому, ультрафіолетовому та інфрачервоному спектрі, а також лазерних променів. Крім того, він повинен випромінювати хвилі в звуковому діапазоні для лікування захворювань мозку, зняття психічної напруги, боротьби з втомою і депресією. Магнітні та електричні хвилі сприятливо впливають на кровообіг в головному мозку. Психічні захворювання ефективно лікуються звуковими хвилями, і тому окуляри повинні мати динамік або іншу технологію передачі звуку. В даний час невідомо, коли і чи випустить Xiaomi окуляри з терапевтичними функціями взагалі.

Тобі сподобався пост? Приєднуйтесь до нас на Facebook!