Xiaomi запатентувала смартфон зі знімною основною камерою

29.01.2021 - Просмотров: 26

Xiaomi останнім часом отримала безліч патентів на смартфони з незвичайним дизайном. Сьогодні видання 91Mobiles виявило ще один патент, отриманий компанією, в якому описується конструкція смартфона зі знімним модулем основної камери.

Згідно з патентом, основний блок камери буде розташовуватися в спеціальному поглибленні на задній панелі, з якого його можна буде легко витягти. Ймовірно, мова йде про магнітному кріпленні. Обмін даними між камерою і смартфоном буде відбуватися через спеціальні контактні майданчики. Один з цих роз’ємів буде розташований на верхньому торці пристрою, так що основний блок камери можна буде використовувати для зйомки селфі. Таким чином, компанія зможе створити смартфон з повністю безрамковим дисплеєм без будь-яких вирізів.

Варто відзначити, що це всього лише патент, і пристрій з такою конструкцією може ніколи не побачити денного світла. Більш того, в останні роки виробники смартфонів всерйоз почали вивчати можливість установки фронтальної камери під дисплей. ZTE навіть випустила перший такий Комерційний пристрій під назвою Axon 20, який, на жаль, поки не може похвалитися гідною якістю селфі.