З’ясувалися особливості материнських плат ASUS Z590 ROG Maximus XIII вартістю до 1500 Євро

23.01.2021 - Просмотров: 23

Минулого тижня компанія ASUS представила 13 материнських плат на базі старшого чіпсета Intel Z590 для нових процесорів Rocket Lake-S. Деякі з новинок серії TUF і ROG Strix надійдуть у продаж найближчими днями, але моделі преміум-серії ROG Maximus XIII все ще знаходяться в розробці. Не чекайте їх до кінця лютого.

У розпорядженні ресурсу VideoCardz були рекламні матеріали, що описують моделі материнських плат ASUS Z590 ROG Maximus XIII Extreme Glacial, ASUS Z590 ROG Maximus XIII Extreme і ASUS Z590 ROG Maximus XIII Hero. Як і слід було очікувати, всі ці материнські плати мають компоненти преміум-класу, великий набір новітніх інтерфейсів, включаючи Thunderbolt 4 і PCIe 4.0, А також новітню звукову підсистему Realtek ALC4082 SupremeFX і, звичайно ж, дуже високу ціну. Сама "доступна" плата серії Maximus XIII оцінюється виробником в 500 євро, а за найдорожчу (модель Extreme Glacial) доведеться заплатити 1500 євро. Варто також відзначити, що моделі Extreme зможуть запропонувати до п’яти слотів M. 2 Для приводів NVMe, два з яких реалізовані за допомогою фірмової плати розширення DIMM.2, В той час як інші моделі Maximus XIII мають по чотири слоти M. 2. В обох випадках два слоти M. 2 Мають підтримку PCIe 4.0. Крім того, всі материнські плати ASUS Z590 ROG Maximus XIII оснащені посиленими підсистемами живлення VRM, які готові забезпечити стабільний розгін процесора і можуть працювати на частоті DDR4-5333 МГц і вище.

Особливістю флагманського ROG Maximus XIII Extreme Glacial (на фото вище) є встановлений водяний блок від EK Water Blocks. Плата пропонує дуже широкий вибір опцій для побудови дуже ефективної системи охолодження ПК і оснащена шістьма 4-контактними роз’ємами для вентиляторів.

Основні особливості ASUS Z590 ROG Maximus XIII Extreme, що відрізняють його від попередника ROG Maximus XII Extreme, – це 20-фазна підсистема живлення VRM, два роз’єми PCIe 4.0 X16, наявність роз’єму HDMI 2.0, Підтримка Wi-Fi 6e і два роз’єми Thunderbolt 4. Два слоти PCIe 4.0 X16, слот HDMI 2.0, Підтримка Wi-Fi 6E, два слота Thunderbolt 4 і збільшена кількість різних роз’ємів USB 3.2 Також роблять ASUS Z590 ROG Maximus XIII Hero відмінним від попередньої версії на чіпсеті Intel Z490. Інші особливості моделей материнських плат ASUS Z590 серії ROG Maximus XIII можна побачити в галереях нижче.

Особливості материнської плати ASUS Z590 ROG Maximus XIII Extreme

Особливості материнської плати ASUS Z590 ROG Maximus XIII