За що Mozilla похвалила Apple

20.12.2020 - Просмотров: 8

Цього року Apple оголосила про посилення правил для розробників додатків для iOS. Компанія вимагала, щоб вони, по-перше, почали публікувати зведені дані про користувачів, які вони збирають, а по-друге, почали запитувати дозвіл на взаємодію з їх рекламним ідентифікатором. Такий дозвіл був необхідний для того, щоб користувачі могли відмовитися від відстеження і релевантної реклами в мережі. Багатьох розробників це не влаштовувало, але не всіх.

Вимоги безпеки в App Store будуть вище, але не всі задоволені цим

&Quot;іспанський сором": компанія Apple просить розробників похвалити його за нижчу плату в App Store

Mozilla, розробника браузера Firefox, високо оцінила нову ініціативу Apple з безпеки користувачів і закликала всіх активно її підтримувати. Для цього Mozilla відкрила на своєму сайті спеціальну сторінку, де кожен може підписати спеціальну петицію. Її мета-переконати компанію Apple протистояти вмовляння недобросовісних розробників відкласти або скасувати нові заходи безпеки і реалізувати їх якомога швидше.

Нові правила App Store

Mozilla дякує компанії Apple за нові вимоги до безпеки в App Store

Цього року компанія Apple планувала ввести нові правила безпеки для користувачів iPhone, але вже одного разу відклала їх впровадження. Нам потрібна масова підтримка рішення компанії Apple, щоб зміцнити її рішучість захищати конфіденційність споживачів. Тому дайте їй знати, що ви підтримуєте її зусилля щодо захисту нашої конфіденційності, і настійно просите її впровадити зміни в її правила ідентифікації реклами якомога швидше", – Ось як Mozilla закликала користувачів підтримати нову політику безпеки компанії Apple.

&Quot; компанія Apple попереджала про нову умову видалення додатків з App Store

Хоча Apple не збиралася відкладати впровадження нових правил для розробників, можливо, компанія все ж зробить цей крок. Справа в тому, що багато розробників просять її зробити це, побоюючись зниження доходів. Адже якщо користувачі не дозволять відстежувати свої рекламні ідентифікатори, то ефективність реклами знизиться і, відповідно, доходи розробників зменшаться. Тільки Facebook передбачив 50% зниження доходів через нові правила взаємодії з рекламними ідентифікаторами.

Відстеження рекламних ідентифікаторів в iOS-додатках

.

Заборона на відстеження рекламних ідентифікаторів підвищить безпеку додатків, але зменшить заробітки розробників

На тлі масової істерії розробників рішення Mozilla про підтримку Apple виглядає дуже дивним. Однак, якщо заглибитися у відносини між двома компаніями, стає зрозуміло, що Mozilla вже давно закликає Apple заборонити розробникам взаємодіяти з рекламним ID. Однак, було запропоновано зробити це не шляхом запиту дозволу, а шляхом регулярного скидання ідентифікатора. Тепер він постійний і незмінний. Користувачі можуть скинути його лише вручну, що практично ніколи не робиться.

&Quot;Чому я хочу, щоб у iOS були конкуренти App Store

Якщо ми говоримо про рішення Apple, щоб зробити його важче для розробників, щоб отримати доступ до рекламного ідентифікатора виключно з точки зору безпеки, не може бути ніяких скарг тут. Купертіно зайшов ще далі, ніж того вимагала Mozilla. Однак, якщо використовувати здоровий глузд і подумати про те, що буде відбуватися з ринком додатків зараз, стає ясно, що нові правила Apple досить неоднозначні. Зрештою, розробники тепер ризикують втратити відчутну частину свого доходу. А якщо так, то вони можуть зіткнутися або з радикальною реструктуризацією бізнесу, або з банкрутством, і ймовірність другого варіанту набагато вище.

App StoreSecurity ArrleApp Development for iOS