Замінник Android почали отримувати обрані Huawei P30 і Mate 30 Pro 5g. Перша бета-версія HarmonyOS 2.0 Розширила охоплення

23.01.2021 - Просмотров: 19

Компанія Huawei почала поширення першої бета-версії своєї "фірмової заміни" для Android, операційної системи HarmonyOS 2.0, Ще для двох моделей смартфонів.

У грудні розробники і партнери компанії отримали доступ до тестової версії HarmonyOS 2.0 (В Китаї вона називається Hongmeng OS 2.0) На Huawei P40, P40 Pro, Mate 30, Mate 30 Pro і MatePad Pro. Тепер настала черга Huawei P30 і Mate 30 Pro 5g.

Реєстрація звичайних користувачів для участі у відкритому бета-тестуванні HarmonyOS 2.0 Триватиме до кінця січня. Точна дата запуску відкритого бета-тестування, а також тестування за межами Китаю поки не оголошена.

До речі, Смартфони Honor можуть більше не отримувати платформу Huawei. Генеральний директор Honor Чжао Мін заявив, що все залежить від прогресу розробників HarmonyOS. Хоча раніше Honor була підрозділом Huawei, тепер це незалежна компанія, яка має намір слідувати правилам ділового співробітництва.