Адаптери для підключення гарнітури PlayStation VR до PlayStation 5 компанія Sony готова роздавати безкоштовно

Sony розповіла, як користувачі можуть отримати спеціальний адаптер PlayStation Camera безкоштовно. Він дозволяє використовувати камеру PlayStation 4 (моделі CUH-ZEY1 або CUH-ZEY2), яка необхідна для гарнітури віртуальної реальності PlayStation VR, з новою консоллю PlayStation 5. Справа в тому, що HD-камера для Playstation 5 не сумісна з гарнітурою PS VR, спочатку випущеної для PlayStation 4.

Незважаючи на чутки, що поширилися раніше, Sony поки не збирається випускати нову гарнітуру для віртуальної реальності спеціально для консолі нового покоління. Замість цього вона готова запропонувати безкоштовну альтернативу для власників PlayStation VR. На сайті технічної підтримки PlayStation пояснюється, що ви можете придбати спеціальний адаптер PlayStation Camera.

Цей адаптер дозволить вам використовувати гарнітуру PS VR в підтримуваних іграх для PS4 на консолях PS5, включаючи ігри, в яких потрібен контролер PS Move або контролер прицілювання PS VR. Підтримка PlayStation означає, що всі власники гарнітур PS VR мають право на використання адаптера PlayStation Camera — по одній копії на кожну адресу. Для цього необхідно подати офіційну заяву на спеціальній сторінці PlayStation і вказати серійний номер модуля процесора PS VR, ім’я та прізвище, адресу електронної пошти, поштову адресу та номер телефону.

Джерело зображення: PlayStation

Час доставки адаптера залежить від регіону. В Японії доставка почнеться в кінці жовтня, в Північній і Латинській Америці — в середині листопада. У Європі, на Близькому Сході, в Африці, Австралії та Новій Зеландії — також у середині листопада. Термін доставки може досягати двох тижнів, але це безкоштовно.

Загрузка ...
PriceMedia