Apple готова робити згинається дисплей, але з’явиться він не в iPhone

Майбутнє всіх iPad одне і те ж — повноекранний, Face ID або Touch ID, інтегрований в кнопку на верхньому краї. Якщо в цьому році iPad mini все ще буде випускатися, то це буде все — але більше ніякого хвилювання з цього приводу не буде — навіть якщо діагональ екрану збільшиться до 9,5 або 10 дюймів, а Apple A14 прискорить його у багато разів. Для самого маленького планшета від Apple вразити і шокувати публіку недостатньо. Вони придумали щось незвичайне і абсолютно неймовірне для iPad mini, і за даними декількох незалежних один від одного джерел, один з найскладніших технічних бар’єрів на шляху до реалізації цього бачення вже подолані. IPad mini буде або першим згинаючим пристроєм Apple, або одним з перших у своєму роді.

Тобі не здається, що iPad mini перед нами?

Інформація про цей проект Вперше з’явилася на сторінках ЗМІ в перші дні листопада минулого року, практично одночасно. Жодне зі ЗМІ, яке опублікувало цю інформацію, не відоме по точності своїх прогнозів, і проект неймовірний — природно, їм не повірили. Сторонні обіцяли, що iPhone Flip (гнучкий iPhone) вийде в 2022 році, і що він замінить iPad mini. Ходили чутки про iPhone Flip в 2022 протягом тривалого часу, але ніхто не думав про страшний кінець iPad mini до цих публікацій.

В останній день минулого року стало відомо, що на одному із заводів Foxconn в Шеньчжені, Китай, тестування декількох прототипів гнучких пристроїв на замовлення Apple закінчилося. Два прототипи успішно пройшли всі випробування, включаючи випробування на міцність (100 000 вигинів і розгинів). З них Apple вибере версію, яка буде використовуватися в гнучкому iPhone. У розгорнутому положенні, за словами очевидця, всі ці прототипи дуже схожі на iPad mini. Ніби як підтвердження неймовірної версії, а ніби як ні.

Що таке iPhone Flip

Ну, навіщо залишати чубок?

Листопадова версія дала деякі специфікації для iPhone Flip, який повинен замінити iPad mini. 8 Гігабайт оперативної пам’яті, базовий 256 Гб SSD-накопичувач, а також або OLED-дисплей від Samsung (за китайською версією), або міні-дисплей від LG (за ізраїльською версією).

& Quot;базова версія iPhone Flip, на якій китайці та ізраїльтяни згодні, коштуватиме 1499 доларів. Приблизно така ж, як і його поточні гнучкі аналоги.

Не дивно, що їм не повірили. При тестуванні прототипів корпусів і вбудованих в них механізмів на міцність і довговічність такі деталі невідомі ні Foxconn, ні навіть Apple. У протестованих корпусах немає електроніки, можливо, вони заповнені якимось наповнювачем. Так що iPad mini версія була відкинута разом з усім іншим. І даремно-це має сенс, це досить божевільний (яблучний стиль) і цілком може бути успіхом.

&Quot;І ось скільки читачі PriceUa.Ru готові заплатити за складаний iPhone. Чи згодні ви з ними?

& Quot;Чи буде новий iPad mini?

У 2012-2015 роках найбільшою популярністю користувалися планшети з діагоналлю екрану 7-8 дюймів, а ось фабрики, великі смартфони, відняли у них ринок. Продажі маленьких планшетів впали, і iPad mini теж постраждали-до 18 березня 2019 року iPad mini 4 повільно, але вірно згасав. У 2019 році в прес-релізі було оголошено про нинішнє міні, п’яте покоління.

Сюрприз? Це майже в три рази швидше (ви ставите, A12 замість A8), дисплей на порядок краще, і краще, ніж просто дисплей. Але який сенс у цій моделі? IPad mini став краще продаватися, але він не став хітом продажів-і це не так. Навіщо потрібна була його нова модель? Але якщо припустити, що керівництво компанії схвалило розробку гнучкого iPad mini і, після довгої перерви, відтворило команду розробників iPad mini, то, схоже, все встало на свої місця.

&Quot;iPad mini шостого або сьомого покоління є ймовірним кандидатом на перший гнеться пристрій Apple.

З патентів Apple на вигнуті дисплеї. Зверніть увагу, це не iPhone

Патенти на механізми гнучких пристроїв компанія Apple також отримала до 2016 року. У жовтні минулого року для вивчення Apple закупила невеликі партії одноразових OLED-дисплеїв у Samsung. Якби Samsung нічого не пообіцяли і не сподівалися заробити на цьому хороші гроші, навряд чи б вони потрапили в компанію Apple. І ще є ці тести, інформація про які поступово уточнюється. Нещодавно стало відомо, що тестувалися не тільки окремі продукти, але і невеликі серії, і не тільки вони — але і обладнання для їх виробництва. Ці тести також пройшли успішно.

Загрузка ...
PriceMedia