Apple може відмовитися від випуску iPhone 13

Авторитетний мережевий інформатор Джон Проссер (Jon Prosser), добре зарекомендував себе в минулому витоками, пов’язаними з Apple, опублікував цікаву інформацію про назви майбутніх смартфонів iPhone.

Після виходу лінійки iPhone 12 з’явилися повідомлення про те, що наступний смартфон в серії може бути випущений під назвою iPhone 12S. Історично склалося так, що смартфони з буквою S в назві були модифікованими версіями попередніх моделей. Очікується, що iPhone 12S матиме ltpo-дисплей з частотою оновлення зображення 120 Гц, поліпшену камеру і зменшений виріз для фронтальної камери.

Неофіційний рендер iPhone 12S Pro

З виходом iPhone X в 2017 році в новому дизайні, який використовується до цих пір, компанія перестала використовувати букву S в назвах своїх смартфонів. Інсайдер додає, що Apple може взагалі пропустити модель під назвою iPhone 13 через забобони. Тобто в цьому році вийде iPhone 12S, а в наступному році з’явиться iPhone 14. Однак в це важко повірити, так як Apple не була помічена за подібними забобонами. У компанії є однокристальна система Apple A13 Bionic і ноутбук MacBook Pro 13.

Однак Джон Проссер першим оголосив точні дати презентацій нового смартфона iPhone SE 2020 і ноутбука MacBook Pro 13, так що варто прислухатися до слів цього інсайдера.

Минулого тижня сайт LetsGoDigital опублікував високоякісні рендери і відео, що демонструє передбачуваний смартфон iPhone 12S Pro.

Загрузка ...
PriceMedia