Apple передала проект безпілотних автомобілів керівнику, який курирує Siri

За словами Блумберга, Apple змінює менеджера, який відповідає за проект з розробки безпілотних автомобілів. Тепер інженери команди відзвітують перед Джоном Джаннандреа, головою відділу штучного інтелекту, який також курирує розробку віртуального голосового асистента Siri.

Джон Giannandrea раніше був головою відділу пошуку і штучного інтелекту в Google, він приєднався до Apple в 2018 році. Тут він став головою машинного навчання і стратегії AI, Джон Giannandrea підпорядковується безпосередньо генеральному директору Apple, Тім Кук.

Трохи відомо про проект Apple Титан. Спочатку компанія планувала розробити окремий безпілотний автомобіль. Але пізніше плани були зведені до розробки програмного забезпечення тільки для безпілотних автомобілів. У той же час, Apple уклала партнерську угоду з виробником автомобілів Volkswagen, яке використовується для тестування програмного забезпечення.

У червні 2019 року Apple придбала стартап Drive.Ai , який розробляє безпілотні технології. Компанія викупила всі активи Drive.Ai, включаючи його автономні автомобілі, і найняла багато інженерів.

Але, судячи з усього, проект розвивався не кращим чином. Раніше цього року Apple подала звіт до Каліфорнійського департаменту транспортних засобів. У ньому говориться, що в 2019 році компанія значно скоротила обсяг своїх дорожніх випробувань. Якщо в 2018 році в процесі тестування самокерованих автомобілів було подолано відстань майже в 80 тисяч миль, то в 2019 році ця цифра скоротилася на порядок — до всього 7544 миль.

Компанія мала труднощі і юридичний характер. У 2019 році співробітник компанії Apple, який є громадянином Китаю, був звинувачений ФБР в спробі крадіжки комерційної таємниці, пов’язаної з проектом компанії по створенню автономних автомобілів.

Джерело: Межа

Джерело: Межа

Загрузка ...
PriceMedia