Apple планує усунути проблему з Bluetooth на нових Mac найближчим часом

MacRumors з посиланням на The 8-bit повідомляє, що компанія Apple активно працює над усуненням проблеми, пов’язаної з відключенням пристроїв Bluetooth на ноутбуках з процесором Apple M1.

Початкове зображення: MacRumors

Як тільки комп’ютери на базі фірмового ARM-чіпа M1 компанії Apple (MacBook Air, MacBook Pro 13 і Mac mini) надійшли в продаж, користувачі зіткнулися з проблемами, пов’язаними з Bluetooth-модулем. Багато перервали зв’язок з периферійними пристроями, або різні аксесуари взагалі не підключалися до комп’ютерів. До недавнього часу характер цього непорозуміння був неясний. Сама компанія Apple ніяк не коментувала це. На щастя, Американський гейм-дизайнер Ян Богост нещодавно твітував, що підтримка Apple повідомила, що компанія працює над оновленням, щоб виправити помилку, і найближчим часом оновлення буде випущено.

Вирішив мої проблеми з Bluetooth M1 Mac, підключивши клавіатуру і купивши мишу Logitech з власним Bluetooth-донгелем.

(Apple повідомляє, що виправлення macOS знаходиться в стадії розробки і буде випущено практично в будь-який час. Але чорт візьми.)

  • Ян Богост (@ibogost) 10 січня 2021 року

Власники Mac mini найбільше постраждали від цього недоліку, тому що для його усунення потрібна миша або клавіатура. У зв’язку з тим, що клієнти намагаються залишити якомога більше роз’ємів безкоштовно за допомогою бездротових аксесуарів, комп’ютер став марним в деяких ситуаціях. MacRumors також зазначає, що проблеми з підключенням виникли, зокрема, з аксесуарами Apple, які працюють через Bluetooth. Тобто, помилка торкнулася навушники AirPods, бездротову мишу Magic Mouse і клавіатуру Magic Keyboard.

Загрузка ...
PriceMedia