Apple продала понад 18 мільйонів iPhone 12 у Китаї минулого року — набагато більше, ніж iPhone 11 у 2019 році

Сім’я iPhone 12 завоювала величезну популярність. Багато в чому завдяки підтримці стільникових мереж п’ятого покоління. За останніми даними з Китаю, в цій країні нові iPhone користуються оглушливим успіхом. За даними DigiTimes, Apple продала в Китаї більше 18 мільйонів iPhone 12 в період з 23 жовтня по 31 грудня минулого року, тобто трохи більше двох місяців.

Apple, як повідомляється, займала 8,5% і 8,3% китайського ринку смартфонів у другому і третьому кварталах минулого року, відповідно. Приголомшливий успіх iPhone 12 дозволив компанії збільшити частку ринку Китаю до 20 відсотків. У порівнянні з попередніми роками зростання продажів також виглядає вражаюче. Дослідницька фірма Calnalys повідомляє, що Apple продала тільки 11,5 млн iPhone в Китаї в останньому кварталі 2019, набагато менше, ніж 18 млн iPhone 12S, проданих за той же період в 2020. Крім того, попередні моделі смартфонів Apple також були успішно продані разом з новою сім’єю.

Передбачається, що цей успіх нових смартфонів Apple багато в чому обумовлений швидким поширенням стільникових мереж 5G в Китаї. Багато власників попередніх поколінь iPhone поміняли свої пристрої на нові Тільки завдяки підтримці мереж п’ятого покоління. Варто відзначити, що Apple, за чутками, незабаром не зможе задовольнити високий попит на iPhone 12 через зростаючий дефіцит напівпровідникових продуктів.

Загрузка ...
PriceMedia