ASUS представила професійний 27-дюймовий монітор ProArt Display PA278CV

Компанія ASUS розширила лінійку моніторів ProArt нової 27-дюймової моделі ProArt Display PA278CV. Геймери навряд чи зацікавляться новинкою, так як максимальна частота оновлення дисплея становить всього 75 Гц, а час відгуку — 5 мс (GtG). Однак монітор може сподобатися професійним користувачам.

Сильні сторони ASUS ProArt Display PA278CV полягають в точності передачі кольору і продуктивних характеристиках. Новинка сертифікована Calman Image Quality Certified, має заводську колірну калібрування Delta E & lt; 2, а також забезпечує 100-відсоткове охоплення стандартів колірного простору sRGB і Rec 709.

Монітор заснований на 27-дюймовій IPS-матриці з роздільною здатністю WQHD (2560×1440 пікселів). Інтерфейсний набір складається з комбінації USB Type-C з підтримкою передачі потужності до 65 Вт, одного HDMI, двох DisplayPort, а також USB-хаба і одного 3,5-міліметрового аудіороз’єму для навушників.

Підставка ProArt Display PA278CV має повний набір налаштувань. Висота екрану може регулюватися до 150 мм, а кут нахилу — від -5 до 35°. Обертання в сторони проводиться під широким кутом 90° замість звичайних 30-45° для більшості моніторів.

На жаль, виробник не надає інформацію про те, коли монітор буде доступний і скільки він буде коштувати. Однак новинка вже з’явилася на офіційному сайті ASUS, тому цілком ймовірно, що вона з’явиться в магазинах до кінця цього місяця.

Загрузка ...
PriceMedia