Автомобіль Apple вийде не раніше 2025 року-аналітик Мін-Чі Куо

За великим рахунком, цей же аналітик злегка оновив свій попередній прогноз щодо можливих дат виходу потенційного автомобіля Apple дворічної давності.

Мінг-Чі Куо, аналітик в інвестиційній компанії TF International Securities відомий точними прогнозами про нові продукти Apple, звані очікування автомобіля Apple виходить найближчим часом "занадто оптимістично". На його думку, в кращому випадку Apple зможе випустити свій власний автомобіль тільки в 2025 році, але він бачить 2028 року, як набагато більш реалістичним.

Загадковий проект компанії Apple Титан самохідний автомобіль обговорюється в Інтернеті з 2014 року. Минулого тижня було кілька свіжих повідомлень, які наробили багато шуму. По-перше, Тайвань The Economic Daily повідомила про передбачуване оголошення на майбутній iPhone 13 запуску в 2021 році, а потім Reuters окремо говорив про плани з випуску легкового автомобіля до 2024 року, для якого в даний час розробляється якась революційна технологія акумулятора.

Аналітик Мінг-Чі Куо визнає правдивість витоків з точки зору близькості випуску нового типу акумуляторів. У той же час, на його думку, говорити про випуск серійного автомобіля Apple поки рано. Посилаючись на власних інформаторів з ланцюжка поставок, аналітик повідомляє, що на сьогоднішній день компанія Apple не затвердила ні термінів, ні специфікацій, ні списку диліжансів. Більш того, гігант Купертіно досі не прийняв остаточного рішення про вихід на ринок електромобілів, сумніваючись в успіху цього підприємства у зв’язку з високою конкуренцією в сегменті.

На думку аналітика, якщо Apple, врешті-решт, вирішить кинути виклик Tesla та іншим, він буде покладатися в першу чергу на програмне забезпечення, таке як передовий автопілот, а не на технічні можливості. Але поки компанії немає з чим робити гучні заяви.

Мін-Чі Куо звертає увагу інвесторів на те, що Apple ніколи не поспішала випускати нові продукти в першу чергу, і, незважаючи на всі свої сильні сторони і величезні ресурси, не завжди вдавалося домогтися успіху в новому бізнесі — доказом тому є HomePod, який не зумів завоювати значну частку ринку інтелектуальних акустичних систем.

Супутні пости

Загрузка ...
PriceMedia