Бездротові навушники Samsung Galaxy Buds Pro здалися на зображенні

Свіжа витік, джерелом якої став авторитетний Інсайдер Еван Бласс, розкрила дизайн майбутніх бездротових навушників Samsung Galaxy buds Pro, запуск яких очікується разом з флагманським смартфоном серії Galaxy S21. На відміну від Galaxy buds Live, майбутні Galaxy buds Pro отримають більш знайомий дизайн з вакуумними гумовими наконечниками. Тим не менш, дизайн зарядного корпусу дуже схожий на той, який укомплектований buds Live.

Згідно з цим витоком, новий пристрій може похвалитися підтримкою активного шумозаглушення. Крім того, зарядний корпус отримає більшу батарею, ніж Galaxy buds Live. Нагадаємо, що корпус Buds Live має акумулятор ємністю 472 маг. Цього достатньо для 19 годин роботи навушників з відключеною функцією активного шумозаглушення. При активації цей час скорочується до 17 годин. Це означає, що новий Buds Pro прослужить довше.

Передбачається, що нові бездротові навушники Galaxy buds Pro отримають сенсорне управління і підтримку голосового асистента Samsung Bixby. Орієнтовна вартість майбутнього пристрою поки не розголошується.

Загрузка ...
PriceMedia