Чотирирічна легенда Xiaomi Mi A1 отримала ще один варіант Android 11

Xiaomi випустила Останнє оновлення для смартфона Xiaomi Mi A1 (огляд) ще влітку минулого року, залишивши його на операційній системі Android 9 Pie. Однак ентузіасти не відмовилися від колись популярного смартфона і випустили нову неофіційну прошивку ShapeShiftOS на базі новітнього Android 11.

В кінці січня Xiaomi Mi A1 також представила ще одну прошивку на базі Android 11-POSP (Potato Open source Project). Тепер у користувачів легендарного смартфона є вибір, в якому вигляді встановити Android 11.

Прошивка ShapeShiftOS заснована на Android Open source Project (AOSP) і, за словами розробників, її метою було "забезпечити користувальницький інтерфейс і досвід, відмінний від будь-якої іншої прошивки на ринку.& Quot;

Серед переваг ShapeShiftOS згадуються простота установки, сервіси Google і додатки в складі, настроюються годинник від Android 10, численні настройки зовнішнього вигляду. Серед недоліків-відсутність оновлень "по повітрю", відсутність підсвічування сенсорних кнопок, відсутність додаткових шпалер. Ще одна особливість полягає в тому, що додаток Camera використовується у версії Go, яка має як плюси, так і мінуси.

Нагадаємо, що смартфон дебютував у вересні 2017 року в рамках програми Android One — пристрій використовує не фірмову оболонку MIUI, а чисту версію Android.

Він не тільки став першим телефоном компанії Android One, але і виявився дуже успішним. У четвертому кварталі 2017 року Xiaomi Mi A1 був не просто самим продаваним смартфоном Android One, він продавався в два з половиною рази краще, ніж всі інші пристрої в програмі разом узяті.

Загрузка ...
PriceMedia