Чутки: Samsung представить передову підекранну камеру в смартфонах 2021 року

Samsung першим публічно оголосив про дослідження можливості переміщення передньої камери під дисплеєм, але до цих пір компанія такого рішення не випустила. Корейський виробник вже випередив китайських конкурентів, таких як ZTE і Xiaomi. Тим не менш, може бути вагома причина для затримки.

Згідно твіту інформатора крижаної Всесвіту, у Samsung в 2021 році з’явиться власне готове рішення, яке, можливо, вже з’явиться в Galaxy S21. У Твіттері говориться, що Samsung володіє передовою технологією камери, але пред’являє більш суворі вимоги до якості, тому для виведення свого рішення на ринок знадобилося більше часу, ніж у конкурентів.

Рішення Samsung Display для камери під екраном значно випереджає інші рішення, а до мобільних телефонів Samsung пред’являються більш суворі вимоги по ефекту камери під екраном, ніж до інших брендів. Коли вони перетинаються, камера під екраном Galaxy S21 знаходиться в котячому стані Шредінгера.

  • Крижаний Всесвіт (@UniverseIce) 11 Вересня 2020 року

Однією з проблем, що викликаються абонентськими камерами, є якість зображення. Так як об’єктив повинен захоплювати зображення через додатковий шар екрану, це, очевидно, зменшує кількість світла, що потрапляє на датчик і може привести до появи інших артефактів. Тому не так просто помістити камеру під дисплей.

Ми ще не бачили, як ZTE або Xiaomi вирішують цю проблему, і тому не впевнені, наскільки успішно цим компаніям вдалося подолати ці проблеми. А до запуску Samsung говорити про перевагу підходу корейської компанії поки рано. Але будемо сподіватися, що насправді, вирізки екрану незабаром увійдуть в історію.

Загрузка ...
PriceMedia