Deco Voice X20-Wi-Fi 6 mesh-система від TP-Link з вбудованою аудіо колонкою і голосовим помічником

Компанія TP-Link представила першу комірчасту систему з вбудованим гучномовцем і голосовим помічником Deco Voice X20. Пристрій поєднує в собі можливість створення безшовної комірчастої мережі Wi-Fi з функціями голосового асистента Amazon Alexa.

Deco Voice X20 формує Wi-Fi 6 стандартних сітчастих мереж і дозволяє керувати ним за допомогою вбудованого голосового асистента Alexa. Система сітки забезпечує ax1800 стандартний високошвидкісний Wi-Fi підключення і гігабітне кабельне з’єднання з мінімальною затримкою по всьому будинку завдяки Wi-Fi 6 і Mesh технологій.

З вбудованим помічником Alexa користувачі зможуть керувати своїм "розумним будинком" без необхідності в окремому інтелектуальному пристрої, такому як інтелектуальний динамік. Крім того, технологія Mesh Wi-Fi дозволить користувачеві швидко і ефективно отримати доступ в Інтернет, а наявність динаміків в модулях дозволить програвати звук в різних кімнатах.

Deco Voice X20 використовує стандарт Wi-Fi 6 для забезпечення високошвидкісного бездротового підключення, посилення сигналу і стабільного зв’язку. Підтримка Wi-Fi 6 дозволяє декільком пристроям виконувати велику кількість завдань з високою пропускною здатністю без шкоди для продуктивності, забезпечуючи високопродуктивну потокову передачу Ultra-HD, швидке завантаження файлів або онлайн-ігри без затримок. Підтримка технології OFDMA значно підвищує якість роботи великої кількості пристроїв в мережі. Mesh-система Deco Voice X20 формує широке покриття Wi-Fi до 350 м2 (набір з 2 пристроїв) з посиленим сигналом, технологією BSS Color і Beamforming.

Deco Voice X20 сумісна з іншими продуктами Alexa, а також з іншими моделями Deco. Технологія TP-Link Mesh з’єднує Deco Voice X20 з іншими пристроями Deco в єдину мережу, а вбудовані динаміки в кожному пристрої Deco Voice синхронізуються один з одним для забезпечення стабільного покриття Wi-Fi і підтримки голосового управління.

Вбудований помічник Alexa дозволяє керувати пристроями TP-Link Tapo, а також багатьма інтелектуальними домашніми пристроями, що підтримують Alexa.

Загрузка ...
PriceMedia