Два кроки назад в порівнянні з Galaxy Buds Live: навушники Samsung Galaxy buds Pro отримали всього 3 бали за ремонтопридатність

У середині січня разом з флагманським Galaxy S21 компанія Samsung представила нові бездротові навушники Galaxy buds Pro. Вони вже дійшли до фахівців iFixit, які розібрали їх і оцінили ремонтопридатність.

І як?

Навушники досить легко розбираються: корпус, стрічкові кабелі та інші компоненти швидко знімаються, не пошкоджуючись. Вони також знайшли на платі спеціальний чіп Samsung-схоже, це перші навушники компанії з таким SoC.

Друковану плату можна легко від’єднати від стрічкового кабелю. Але Заміна батарейки буде непростим завданням-доведеться відпоювати мініатюрні контакти і знімати клей. Важко, але можливо.

Просто залізьте всередину і зніміть материнську плату, а це означає, що якщо ви хочете замінити деякі компоненти, то це можна зробити, не пошкодивши пристрій.

Однак в результаті Galaxy buds Pro має досить низький бал по ремонтопридатності — всього 3 з 10. IFixit назвав це кроком назад, але в порівнянні з Galaxy buds Live, який має цілих 8 очок. Але це все одно краще, ніж AirPods Pro, які заробили 0 балів і абсолютно не підлягають ремонту.

Джерело: iFixit

Загрузка ...
PriceMedia