Флагман Samsung Galaxy S21 Ultra з пером S Pen постав на якісних рендерах

Приблизно через місяць, 14 січня, відбудеться презентація смартфонів Samsung Galaxy S21 серії. Ресурс LetsGoDigital ( https://nl.letsgodigital.org/smartphones/galaxy-s21-preview/ ), у партнерстві з італійським дизайнером Snoreyn, представив високоякісні виконання старшого представника названої сім’ї.

Ми говоримо про пристрій Galaxy S21 Ultra. Стверджується, що пристрій буде підтримувати фірмове перо S Pen, що дозволить власникам робити рукописні замітки, ескізи і т. Д.

Якщо ви вірите в неофіційну інформацію, то нові вироби будуть оснащені 6,8-дюймовим OLED-матричним дисплеєм з роздільною здатністю QHD + дозвіл. Кажуть про адаптивну частоту оновлення, що досягає 120 Гц. У центрі у верхній частині екрану можна побачити невеликий отвір для однієї камери самообслуговування з орієнтовною роздільною здатністю 40 млн.Пікселів.

Основна багатомодульна камера нібито включатиме 108-мегапіксельний датчик, 12-мегапіксельний блок з надширококутною оптикою, 10-мегапіксельний компонент з 10-кратним зумом і ще один 10-мегапіксельний датчик. Камера буде включати в себе систему лазерного фокусування.

Залежно від модифікації буде використовуватися процесор Samsung Exynos 2100 або Qualcomm Snapdragon 888. Покупці зможуть вибирати між версіями з об’ємом флеш-пам’яті 128, 256 і 512 Гб.

Серед іншого були згадані адаптери Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1, А також акумулятор на 5000 мАг. Новинка буде поставлятися з операційною системою Android 11, доповненої фірмовим доповненням One UI 3.

.

Загрузка ...
PriceMedia