Флагмани Samsung Galaxy S21 показали на Офіційних рендерах: обіцяють 11 кольорів

Вже наступного тижня, 14 Січня, Samsung представить свій новий флагман сімейства Galaxy S21. І чим ближче презентація — тим більше інформації від інсайдерів про новинки.

Як відомо

Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer), відомий під псевдонімом OnLeaks, опублікував офіційні рендери серії Galaxy S21. Тут, однак, немає сюрпризів, так як ми вже знайомі з дизайном: круглий виріз в центрі верхньої частини екрану і прямокутний основний блок камери, що вилітає на бічний край.

Але Евану Блассу вдалося зібрати великий список з більш ніж 900 цільових сторінок — по одній для кожної версії Galaxy S21, Galaxy S21+, Galaxy S21 Ultra, з різними варіантами пам’яті (128 Гб, 256 Гб або 512 Гб) і квітами.

Найцікавіше тут саме кольору. За словами інсайдера, всього їх 11, всі з додаванням в назві префікса "Фантом". Вони Чорний, коричневий, Золотий, сірий, темно-синій, рожевий, Червоний, Срібний, Титановий, фіолетовий і білий.

Але це не означає, що смартфони будуть доступні в 11 кольорах відразу. Швидше за все, 14 Січня нам покажуть кілька варіантів, а решта будуть обмежені ексклюзивними варіантами, конкретними ринками і заплановані на кінець року, щоб підняти галас навколо Galaxy S21.

Джерело: Голоси 1, 2

Загрузка ...
PriceMedia