Free Fortnite: Epic Games розіслала блогерам і стримерам подарунки в стилі продуктів Apple

Epic Games продовжує війну з Apple: в рамках ініціативи Free Fortnite компанія вирішила відправити блогерам і стримерам подарунковий набір з продуктом головного конкурента виробника "Apple".

За словами Грега Міллера з Twitter, в подарунковому наборі була біла картонна коробка, що нагадує упаковку, яку Apple використовує для своєї продукції. Всередині коробки був чорний піджак з веселкою Free Fortnite патч в стилі оригінального логотипу Apple.

Крім того, в подарунковий комплект входив Android-планшет Samsung Galaxy S7, антипод iPad на iOS: *"Фортніт & quot; був названий «грою року» в магазині Samsung Galaxy S7 в 2020 році. Щоб відсвяткувати цю подію, ми об’єдналися з Samsung і надіслали вам спеціальну коробочку #FreeFortnite".

*&У той час як Fortnite в даний час може бути недоступний в App Store або Google Play, ви все ще можете отримати останні оновлення Fortnite безпосередньо з програми Epic Games в Galaxy Store. Розкажіть всім", — настійно рекомендується в замітці Epic Games.

Fortnite доступна на ПК, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch і Android. Гра поширюється на безкоштовній моделі.

Загрузка ...
PriceMedia