Ілон Маск хотів продати Tesla компанії Apple, але Тім Кук йому відмовив

В останні кілька днів тема автомобіля Apple, власного автомобіля Apple, отримала ще один раунд обговорення. Кілька незалежних видань повідомили про плани компанії випустити найближчим часом фірмовий електромобіль. Однак, чомусь з’ясувалося, що вони сильно розрізняються за термінами. Якщо одні прогнози грунтувалися на тому, що реліз відбудеться через чотири роки, то інші стверджували, що запуск електромобіля Apple Car можна очікувати вже в наступному році. Важко сказати, наскільки правдиві ці заяви, але не має сенсу, що з Теслою все могло б піти набагато швидше для Apple. За винятком того, що самому Apple це явно не потрібно.

Елон Маск був готовий продати Теслу, а компанія Apple була головним претендентом

Apple розповіла, як були створені AirPods Max і Smart Case

Елон Маск висловив бажання продати Теслу компанії Apple і навіть попросив про зустріч з Тімом Куком, але він відмовився. Про це заявив сам Маск. За його словами, він планував запропонувати Куку купити Теслу за 1/10 її поточної вартості, але генеральний директор Apple навіть не захотів зустрічатися з ним, щоб обговорити це питання. Тому він не знав і не знає, наскільки керівництво Tesla планувало погодитися на поглинання. Це могло б допомогти Apple серйозно просунутися в розробці електромобілів, але нічого не вийшло.

Проблеми Тесли

У найпохмуріші дні Програми Модель 3 я зв’язався з Тімом Куком, щоб обговорити можливість продажу Тесли компанії Apple за 1/10 від нашої поточної вартості. Однак він відмовився навіть прийняти зустріч, не кажучи вже про щось більше",-написав Маск на своєму акаунті в Твіттері.

Тесла Модель 3 є найдоступнішим електромобілем Tesla

Маск стверджує, що він хотів продати Tesla в найтемніші дні для компанії. Йдеться про період розробки найдоступнішого за ціною електромобіля Tesla 3. Зрозуміло, що це був довгий процес, і не знаючи фону, важко однозначно сказати, в який період Маск міг подумати, що настали темні часи. Так що думка про продаж Tesla могла виникнути у її генерального директора в період між 2017 і 2019 роками. У той час компанія могла бути продана в середньому за 60 мільярдів доларів. Це значна, але керована сума для Apple, щоб теоретично заплатити.

&Quot;Facebook критикує Apple через ЗМІ. Йому не подобається заборона на стеження за додатками

Я кажу "теоретично", тому що не впевнений, що Apple може погодитися купити Tesla. Адже найдорожчою покупкою Купертіно за останні роки став процесорний бізнес Intel. Apple купила його за мільярд доларів. Очевидно, що Tesla виглядає більш багатообіцяючою покупкою, але все ж на той момент все було не на її користь, і навіть ходили чутки про можливе банкрутство компанії. Це не було схоже на Intel. У неї не було ніяких проблем з веденням бізнесу. Тому не дивно, що Тім Кук відмовився від зустрічі з Маском.

Чи можу я купити Теслу

Тім Кук навіть не слухав Маска, а тим часом був готовий продати Теслу за 1/10 її вартості

Загалом, досить важко уявити, що Apple раптом почне застосовувати чуже ноу-хау, відоме ринку і споживачеві. Адже Купертіно, як правило, намагається купувати невеликі стартапи, а покупка Intel була скоріше винятком з правила. У випадку з Tesla Apple, безсумнівно, отримала б доступ до величезної кількості ноу-хау, але навряд чи була б схвалена, якби просто розграбувала все це. Тому рішення Cook, ймовірно, було правильним як з фінансової, так і з ідеологічної точки зору.

Те, що Mozilla похвалив Apple за

Я навіть не кажу про антимонопольну сторону угоди. Адже логічно, що угода повинна була бути схвалена на найвищому рівні, враховуючи, що Tesla є практично єдиним успішним виробником електромобілів. Її покупка може спровокувати багато проблем для Apple, в тому числі і в довгостроковій перспективі. Сьогодні ми бачимо це на прикладі Facebook, який коли-то скупив WhatsApp, Instagram та інші сервіси, а тепер може бути підданий примусовому поділу.

Загрузка ...
PriceMedia