iPhone 12 виявився успішним. Apple опублікувала фінансовий звіт

Незважаючи на коронавірус та інші пов’язані з ним проблеми, останній квартал 2020 року (жовтень — грудень) став найуспішнішим в історії компанії — виручка склала $111,4 млрд.До цього рекордним показником була виручка в розмірі 91,3 мільярда доларів за четвертий квартал 2019 року.

Третій квартал 2020 року для Apple виявився не таким вдалим, оскільки традиційна Вереснева презентація iPhone була відкладена на місяць через коронавірус, а старт продажів ніяк не вплинув на результати кварталу. Але падіння було компенсовано результатами четвертого кварталу. Виручка від продажів смартфонів склала рекордні 65 мільярдів доларів — це 57% від загальної виручки.

Виручка від інших напрямків Apple також виросла в порівнянні з аналогічним кварталом роком раніше:

Виявляється, запуск iPhone 12 вже можна назвати успішним — компанія вже кілька років не ділиться інформацією про продаж смартфонів по частинах, тому ми не можемо дізнатися точну їх кількість. Важливо розуміти, що найчастіше Apple завжди знаходиться на 3-5 місцях в світовому ТОПі за кількістю проданих смартфонів, але по виручці і прибутку вона лідирує вже багато років поспіль — це означає, що компанія заробляє з кожного проданого смартфона більше, ніж будь-хто інший.

Також важко зрозуміти, як на результати компанії вплинула відмова від навушників і зарядних пристроїв в комплекті — ця категорія зросла на 30%, але Apple Watch і AirPods все одно потрапляють в неї. Тому не можна точно сказати, чи змогла компанія заробити додаткові гроші на продажу зарядних пристроїв, яких більше немає в коробці зі смартфонами.

Смартфон iPhone 12 64GB

2 Відкликання

Операційна система: iOS 14 * процесор: Apple A14 Bionic * внутрішня пам’ять: 64 ГБ

Загрузка ...
PriceMedia