Ірландська компанія Solas OLED поскаржилася в ITC на BOE і Samsung Electronics

Китайський виробник дисплейних панелей BOE Technology Group вчора заявив, що розслідування, ініційоване комісією з міжнародної торгівлі США (ITC), не зробить істотного впливу на поточне виробництво і діяльність компанії.

Компанія планує стежити за ходом розслідування, активно вести переговори з відповідними сторонами і рішуче відстоювати свої законні права та інтереси.

Розслідування було розпочато після скарги, поданої 28 грудня 2020 року ірландською компанією з ліцензування OLED Solas OLED. Крім BOE, у скарзі бере участь Південнокорейський технологічний гігант Samsung Electronics Co Ltd.

У скарзі стверджується про порушення розділу 337 закону про тарифи 1930 року при ввезенні в Сполучені Штати і продажу деяких активних матричних OLED-дисплеїв і їх компонентів, в яких порушуються патенти Solas OLED. Заявник очікує, що ЦМТ винесе постанову про припинення порушення.

Стаття 337 визначає порушення прав інтелектуальної власності та інші форми недобросовісної конкуренції при торгівлі імпортними товарами. Більшість відповідних розслідувань пов’язані з твердженнями про порушення патентів або зареєстрованих товарних знаків.

Загрузка ...
PriceMedia