Kingston представив на CES 2021 накопичувачі SSD зі швидкістю 7000 МБ / с та інші новинки

Kingston Digital представила нові твердотільні накопичувачі на виставці CES 2021, включаючи нове покоління зовнішніх твердотільних накопичувачів NVMe PCIe 4.0 І USB 3.2 Gen 2. Нові продукти надійдуть у продаж вже цього року.

&Quot; сьогодні, щоб зберегти лідируючі позиції на ринку, виробники повинні задовольняти потреби максимально широкого кола покупців. Саме тому стратегія Kingston щодо лінійки твердотільних накопичувачів охоплює всі сегменти клієнтів, від споживачів до комп’ютерів і центрів обробки даних", — сказав Луїс Канешіро (Luis Kaneshiro), директор з розвитку твердотільних накопичувачів в Kingston, під час презентації нових продуктів.

Нова лінійка високошвидкісних твердотільних накопичувачів NVMe 4.0 Ghost Tree Gen 4.0 Ємністю від 1 до 4 ТБ призначена для творців контенту і досвідчених користувачів, яким потрібен високий рівень продуктивності системи. Використовуючи всі можливості 8-канального контролера PCIe Gen 4.0 X4, твердотільні накопичувачі серії Ghost Tree можуть забезпечити швидкість читання і запису до 7000 Мб/с.

Твердотільні накопичувачі серії NV являють собою нові твердотільні накопичувачі початкового рівня NVMe Gen 3.0 X4 ємністю до 2 ТБ. Зовнішній SSD-накопичувач XS2000 Kingston USB 3.2 Gen 2 x2 ємністю від 500 ГБ до 2 ТБ оснащений інтерфейсом USB Type-C1. Він забезпечує надшвидкісну передачу даних зі швидкістю до 2000 МБ/с і позиціонується як зручний додатковий накопичувач для фотографій, відео та інших файлів.

Центр обробки даних 1500m являє собою оновлену лінійку популярних дисків Kingston DC1000M U. 2 NVMe. Пристрої цієї лінійки отримали підтримку безлічі просторів імен і додаткову адаптацію для широкого кола ресурсомістких робочих навантажень, включаючи Хмарні обчислення, веб-хостинг і віртуальні інфраструктури.

Точні дати початку продажів і ціни на кожен з нових продуктів будуть оголошені додатково.

Джерело: Кінгстон

Схожі повідомлення

Загрузка ...
PriceMedia