На цьому килимку Xiaomi поміщаються не тільки миша, але і ноутбук, і телефон

Ще на початку січня Xiaomi представила величезний килимок для миші, який вже з’явився на JD.Com і доступний для попереднього замовлення за 6 доларів.

Фотографії показують, що в цьому килимку для миші, крім миші, можна розмістити ноутбук, телефон, клавіатуру, ноутбук та інші аксесуари.

Килимок для миші має розміри 800 х 400 х 2 мм.При його виготовленні використовуються два види матеріалів — поліуретан і пробка. Сяомі стверджує, що для виготовлення пробки використовується натуральна Європейська кора дуба. Компанія додає, що цей матеріал неслизький і прослужить дуже довго.

Поліуретановий матеріал — штучна шкіра і композитний матеріал. Незважаючи на фактуру шкіри, він м’який і зручний для зап’ястя. За даними компанії, матеріал адаптується до температурних і вологих умов і стійкий до потертостей, бруду, води і плям.

Сяомі каже, що можна витерти пролиту воду вологою тканиною, і килимок повернеться до свого первозданного вигляду. Крім того, Xiaomi покращив зовнішній вигляд і міцність, зшиваючи краї так само, як і автомобільні сидіння. Килимок поставляється в двох кольорах: чорному і сірому. Килимок для миші гнучкий і поставляється в комплекті з чохлом для перенесення.

Загрузка ...
PriceMedia