Наступне велике оновлення iPhone зовсім скоро. Apple оголосила дату релізу iOS 14.3

Компанія Apple оголосила дату виходу не тільки фітнес-сервісу Apple Fitness+, але і чергового великого оновлення мобільних платформ для iPhone і смарт-годин Apple Watch.

Випуск iOS 14.3 І watchOS 7.2 Відбудеться наступного понеділка, 14 грудня, одночасно з запуском Apple Fitness+. Це цілком логічно, враховуючи, що для роботи Apple Fitness+ потрібні встановлені версії iOS 14.3, WatchOS 7.2, IPadOS 14.3 І tvOS 14.3.

Для Apple Fitness+ автоматично з’явиться нова вкладка в додатку Fitness. Крім того, фітнес-додаток буде автоматично з’являтися при оновленні Apple TV на tvOS 14.3. Користувачі IPad повинні будуть встановити додаток"фітнес & quot; вручну з App Store.

Apple ще не оголосила про інші нововведення iOS 14.3. Проте, результати тестування бета-версій відомі основні нововведення. Головною з них є підтримка формату Apple ProRAW, спочатку анонсована для iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max, але поки заблокована на них.

Як обіцяла компанія Apple під час анонсу, підтримка нового формату ProRAW дозволить вам налаштувати більше параметрів у ваших фотографіях. За словами розробників, формат поєднує в собі розроблену Apple технологію багатокадрової зйомки, можливості обчислювальної фотографії і зручність формату RAW. Користувачі зможуть керувати кольором, рівнем деталізації і динамічним діапазоном як в "рідних" додатках для iPhone, так і за допомогою інших професійних інструментів редагування.

Загрузка ...
PriceMedia