Подешевшало! Музичний додаток з підтримкою Apple Music і сама мила гра в App Store

Ми кожен день шукаємо додатки, які поширюються зі знижкою або навіть безкоштовно. Сьогодні ви можете завантажити додаток Old Man’s Journey зі значною знижкою, а також одне з найпопулярніших музичних додатків для iPhone. Не пропустіть наші щоденні випуски, якщо ви не хочете пропустити самі соковиті пропозиції. Ознайомтеся з усіма безкоштовними іграми і додатками зі знижкою в кінці статті, де ви знайдете посилання на наш канал "Телеграма" зі знижкою. Багато додатків зі знижкою * тільки на кілька годин*, так що краще не витрачати час даремно.

Продаж App Store продовжується-спіймати ці додатки для завантаження

Найкрасивіша гра в App Store: Old Man’s Journey

Пригодницька гра про внутрішній пошук, найважливіші моменти життя, розбиті мрії та мінливі плани. Володар понад 17 міжнародних нагород! Головна мета гри-Знайти приховані стежки, змінивши ландшафт. Яке це задоволення-бродити по сюжету, повертаючи зворушливі спогади! Це відчуття просто незабутнє, і ви будете переміщатися по горах тільки для того, щоб дізнатися, що станеться далі.

Неймовірно серцева гра

Назва: подорож старого

Ціна: 99 рублів. (449 Руб.)

Сумісність: універсальна
Посилання: Установка

Шанувальники страшних історій: забута кімната

Моторошна історія для любителів головоломок і пригод. Цікава, гідна свого жанру гра, теж безкоштовна сьогодні.

Навіть у нас мурашки по шкірі

Назва: забута кімната

Ціна: Безкоштовно (149 руб.)

Сумісність: універсальна
Посилання: встановіть

Замість музичного додатка на iPhone — Marvis Pro

Знаменита альтернатива додатку "Музика" з інтелектуальними правилами, підтримкою Apple Music, Last.Fm і багатьом іншим. Один з найпопулярніших музичних плеєрів з розширеними настройками. Якщо ви не завантажуєте його зі знижкою, то навіщо взагалі робити знижку?

Дуже стильний музичний плеєр

Ім’я: Марвіс Про
Ціна: 29 руб. (599 Руб.)

Сумісність: універсальний додаток

Посилання: встановіть

Всі знижки в App Store тут — PriceUa_sale

Спеціальний телеграфний канал, де ви побачите кращі нові продукти і додатки, які продаються зі значною знижкою або навіть стають безкоштовними На деякий час в App Store. Ніякої автоматизації, а тільки ручний підбір редакторами нашого сайту. Вони також іноді розміщують корисні речі від AliExpress.

Так як більшість знижок мають обмеження за часом, ми настійно рекомендуємо не відключати повідомлення про натискання на канал. Ми обіцяємо, що канал буде використовуватися тільки за призначенням, і через деякий час ви не зможете відмовитися від його використання, тому що з ним ви не тільки будете в курсі кращих пропозицій в App Store, але і зможете значно заощадити на покупках.

Тепер ви будете отримувати повідомлення про знижки, як це було раніше в нашому додатку PriceUa.Ru . Звичайно, це абсолютно безкоштовно для вас.

Ім’я: PriceUa_sale
Price: безкоштовно (Новий)
Сумісність: iPhone/iPad/Mac
Посилання: встановіть

  • Зверніть увагу, що всі акції мають обмежений термін дії, тому ціна програми може бути змінена розробником в будь-який час (навіть через 5 хвилин після публікації), а знижка Закінчується.

Підпишіться на наш телеканал "Телеграма", там ви знайдете ще більше цікавих новинок і великі знижки на додатки. А також на нашому каналі в Яндекс.Зене . Там же ви зможете знайти ексклюзивний контент, недоступний на сайті.

Загрузка ...
PriceMedia