Поки Google під прицілом, Apple швидко доробляє власний пошуковик

Google feed Apple. Компанія платить до 12 мільярдів доларів на рік за використання пошукової системи Google в iOS за замовчуванням

За даними Financial Times, після того, як Google став мішенню антимонопольних органів США, Apple різко прискорила створення власної альтернативи пошуковій системі Google.

Очікується, що нова пошукова система Apple дебютує в рамках випущеної iOS 14, тобто незабаром користувачі iPhone, ввівши пошуковий запит на головному екрані, побачать результати, вибрані фірмовою пошуковою системою Apple.

Минулого тижня Міністерство юстиції США і 11 штатів подали позов, стверджуючи, що Google використовувала своє домінуюче становище в онлайн-пошуку і рекламі, щоб знищити конкуренцію і завдати шкоди споживачам.

За останніми даними, Google, який в даний час контролює близько 90% світового пошуку в Інтернеті, щорічно платить Apple від 8 до 12 мільярдів доларів в обмін на те, що Google є пошуковою системою за замовчуванням на пристроях компанії.

Якщо антимонопольна перевірка в кінцевому підсумку заборонить Google таке партнерство, зусилля Apple щодо створення альтернативи окупляться у багато разів. Компанія Apple найняла Джона Джаннандреа, колишнього керівника команди розробників пошукових систем Google, ще в грудні 2018 року.

Раніше цього року провідні аналітики припустили, що Apple може перестати покладатися на Google.

Загрузка ...
PriceMedia