Представлений Lenovo ThinkPad X12 Detachable-гібридний ноутбук на процесорі Intel Tiger Lake

Компанія Lenovo представила знімний портативний комп’ютер ThinkPad X12 на базі апаратної платформи Intel Tiger Lake: анонс відбувся під час виставки CES 2021, яка цього року у зв’язку з пандемією проводиться в цифровому форматі.

Новинка, по суті, є альтернативою Microsoft Surface Pro. Пристрій має 12,3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 1920х1280 пікселів і співвідношенням сторін 3:2. Яскравість панелі становить 400 кд / м2.

Реалізована підтримка сенсорного управління; крім того, ви можете взаємодіяти з екраном за допомогою спеціального пера Lenovo Precision Pen. Від’єднавши клавіатуру, власник може перетворити ноутбук в планшет.

Максимальна конфігурація включає в себе процесор Intel Core i7 одинадцятого покоління з педаллю газу Iris Xe. Об’єм оперативної пам’яті LPDDR4x досягає 16 Гб. Зберігання даних здійснюється за допомогою твердотільного накопичувача M. 2 PCIe NVMe ємністю до 1 ТБ. Комп’ютер оснащений фронтальною камерою на 5 МП, задньою камерою на 8 МП, бездротовими адаптерами Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1, Стільниковим модулем 4G/LTE, сканером відбитків пальців, інтерфейсами Thunderbolt 4 і USB Type-C 3.2, Роз’ємом для навушників 3,5 мм.Разом з клавіатурою пристрій важить 1,1 кг.

Новинка встановлена з операційною системою Windows 10 Pro. Lenovo ThinkPad X12 Detachable надійде в продаж Цього місяця за ціною від $1149.

Загрузка ...
PriceMedia