Продовження культової сатири Борат вийде в Amazon Prime Video в кінці жовтня

Продовження культової і провокаційної соціально-політичної сатири "Борат" Саші Барона Коена буде випущений в онлайн-кінотеатрі Amazon Prime Video в кінці жовтня, повідомляє онлайн-видання Deadline. Тобто прем’єра сиквела відбудеться незадовго до американських президентських виборів (самі вибори відбудуться 3 листопада).

Коен, як повідомляється, таємно створив продовження незабаром після того, як COVID-19 наздогнав США, і колайдер повідомляє, що британський комік організував попередні перегляди для кількох важливих людей у кіноіндустрії. Але пандемія і закриття кінотеатрів по всій території США визначили результат переговорів з дистриб’юторами — вони зайшли в глухий кут. А потім в гру вступила Amazon, яка купила права на показ стрічки.

Поки мало що відомо про продовження "Бората", крім назви — "Борат: подарунок порнографічної мавпи віце-прем’єру Майклу Пеннсу на користь недавно ослабілої нації Казахстану". Нагадаємо, що повна назва оригінальної стрічки, що вийшла на екрани в 2006 році, була "Борат: культурні пізнання Америки на благо славної нації Казахстану". Само собою зрозуміло, що Саша Барон Коен повернеться на роль казахського журналіста Бората Сагдієва.

Судячи з назви, однією з головних тем сюжету стане стан американської політики в епоху президента Дональда Трампа. Крім того, з огляду на терміни виробництва, цілком імовірно, що у фільмі також буде багато розмов про американське життя в безпрецедентних умовах, пов’язаних з коронавірусом і виборами 2020 року.

Джерело: Deadline і The Verge

Джерело: Deadline and The Verge

Загрузка ...
PriceMedia