Ранній доступ мобільної версії Magic The Gathering Arena почнеться 28 січня на Android

Студія Wizards of the Coast оголосила дату виходу на своєму офіційному сайті версії колекційної карткової гри Magic: The Gathering Arena на мобільних пристроях під управлінням ОС Android.

Нагадаємо, що минулої осені генеральний директор Hasbro Брайан Голднер пообіцяв, що "Магія: Арена для збору" з’явиться на гаджетах iOS і Android на початку 2021 року. Як виявилося, твердження було лише наполовину правдивим.

Ранній мобільний доступ Магія: Збір Арена почнеться на Android вже в цьому місяці — 28 січня. Розробники запевняють, що версія для iOS буде випущена до кінця цього року.

Попереднє видання Magic: The Gathering Arena Mobile буде підтримувати крос-плей і включати весь основний контент (карти, формати) з "Великий" Magic: The Gathering Arena, в тому числі і з майбутнього релізу Caldheim.

Чарівна гра: збірна арена Mobile буде доступна для всіх користувачів Play Market з відповідним смартфоном. В даний час список підтримуваних пристроїв невеликий, але розширення планується до кінця цього року.

Майстри узбережжя також поділилися інформацією про рекомендовані системні вимоги для Magic: The Gathering Arena для Android:

  • ОС: Android 6.0 (Marshmallow);

  • Процесор: Кірін 970, Snapdragon 845 або Exynos 9810;

  • ОЗУ: 4 Гб;

  • Графічний API: OpenGL ES 3.0;

  • Стиснення текстур: ETC2.

Поки що, магія: Арена збору доступна тільки на ПК. П’ять стандартних форматів Magic: прем’єра релізу gathering запланована на 2021 рік, включаючи вищезгаданий Caldheim і кросовер з "підземеллями і драконами".

Загрузка ...
PriceMedia