Раз Apple відкрила додаток Локатор, навіщо потрібні AirTags?

На цьому тижні компанія Belkin анонсувала свої нові бездротові навушники Soundform Freedom True Wireless на технологічному шоу CES 2021, яке, зі зрозумілих причин, проходить в режимі онлайн. Чесно кажучи, вони не виглядають супер, і для мене вони просто ще одна пара навушників, яких зараз так багато. І я можу навіть не звертати на них уваги. Але навушники Belkin мають один козир в рукаві: вони також є першим стороннім аксесуаром для підтримки Програми Apple’s Locator.

Сторонні аксесуари тепер з’являться в додатку Locator

Можливість підключення сторонніх пристроїв до Locator (Find My) була вперше анонсована з iOS 14 на WWDC 2020, але до недавнього часу таких гаджетів не існувало. Тепер, з новими навушниками Belkin, додаток Locator може отримати додатковий імпульс. Зрештою, тепер воно буде включати в себе більше, ніж ваш iPhone, iPad та інші пристрої Apple. Зізнайтеся, коли ви коли-небудь відкривали додаток Локатор? Тепер кожен, хто має навушники Soundform Freedom, зможе знайти їх, коли вони втратять їх.

* Круто, але де ж мітки AirTags?

AirTags не мають нічого спільного з навушниками, але той факт, що Locator тепер має сторонні пристрої, може поставити заслінку на самій ідеї пошукових маяків Apple. Мабуть, мало що зупиняє Tile, компанію, яка вже успішно продає такі маячки, від того, щоб стати частиною Locator. Або будь-якого іншого виробника розумних маячків. Виникає очевидне питання-якщо Tile з’явиться в Locator, чи зробить це AirTags марним?

Плюси AirTags

Тиждень тому виробники корпусів почали робити аксесуари для AirTags

Є причина, по якій Apple почала таку тему, в ній є те, чого Немає У інших. AirTags може скористатися перевагами надширокосмугової (UWB) технології Apple, щоб точно відстежувати місце розташування пристрою. Набагато точніше, ніж всі стандартні трекери. До тих пір, поки ви не з’ясуєте, в якій кімнаті ви залишили свій iPhone.

&Quot;Надширокосмуговий, на відміну від GPS, дає похибку всього кілька сантиметрів, а не метрів.

Але вам, ймовірно, доведеться заплатити за це. Ми досі не знаємо, скільки будуть коштувати мітки AirTags або коли вони будуть в магазині Apple, але якщо вони коштують вдвічі дорожче, чи варто їх купувати?

Якщо AirTags і трекери для відстеження плиток коштують однаково дорого і використовують додаток Locator, компанії Apple доведеться сильно натиснути на технологію UWB і переконатися, що потенційні покупці знають, наскільки корисною вона може бути. Але якщо AirTags буде коштувати дорожче, Вам навіть не доведеться намагатися.

Коли З’являться мітки AirTags

Але спочатку Apple, нарешті, оголосить про свої пошукові маячки. Насправді, їх випуск був запланований рік тому. У всякому разі, на це вказували численні витоки, які Купертіно спровокував сам. З тих пір ми були затримані і перенесли презентацію AirTags, але досі не бачили її в 2020 році.

Рендеринг AirTags, заснований на витоку

AirTags буде виглядати як маленька плоска майданчик у формі планшета. На це вказує 3D рендерер, який раніше з’явився в мережі. Автор витоку нічого не говорить про розміри гаджета, але цілком ймовірно, що розмір AirTags буде лише трохи більше, ніж у Apple Watch. Apple оснастить AirTag чіпом U1, який дасть трекеру підтримку технології Ultra Wideband. Сьогодні вона є тільки в смартфонах лінійки iPhone 11 і iPhone 12. Він відповідає за більш точне позиціонування, так що AirTag можна знайти без проблем.

Тепер пошукові маячки Apple з нетерпінням чекають 2021-швидше за все, буде оголошено або на WWDC 2021 або вже на iPhone 13 презентації. Є шанс, що AirTags не вийде взагалі, як це було з AirPower, наприклад.

Загрузка ...
PriceMedia