Розробники планують відстежувати користувачів iOS в обхід правил Apple

Кінець 2020 року був дуже складним для Apple. Здається, що у компанії ніколи не було стільки проблем відразу. Була суперечка з Epic Games, вимоги розробників знизити комісійний збір в App Store, а також протистояння з Facebook, яке викликало цілий скандал через вимогу Apple запитувати у користувачів дозвіл на відстеження в додатках. Але в той час як Купертіно майже відразу ж знизив комісійний збір, і конфлікт з Epic Games буде вирішено в суді, завзятість Facebook, з яким він вирішив відстояти право Apple на стеження, шляхом нахилення інших розробників на свою сторону, може викликати у останнього масу проблем.

Розробники виступають проти нових правил Apple і мають намір виступити проти них

&Quot;Google перестав оновлювати iOS-додатки, щоб не повідомляти, які дані він збирає

За даними Financial Times, розробники приєднуються до негласного альянсу, щоб виступити проти нової вимоги Apple запитувати у користувачів дозвіл на відстеження їх рекламного ідентифікатора". Це робиться для того, щоб дізнатися користувача всередині і зовні програми і показати йому відповідну рекламу відповідно до його уподобань і інтересів. Але якщо в доступі до цього ідентифікатора буде відмовлено, реклама буде неактуальна, і розробники зароблять менше грошей, ніж раніше, коли такого дозволу не було потрібно.

Відстеження в iOS-додатках

Це вид дозволу, який розробники повинні запитувати у користувачів для відстеження їх рекламних ідентифікаторів

Опозиція, яку розробники планують, не буде активною. Тобто вони не будуть судитися з Apple і намагатися захистити свої права через компетентні органи. Замість цього вони планують вибрати тактику мовчазної непокори. Простіше кажучи, розробники не мають наміру посилати користувачам повідомлення з проханням надати доступ до їх рекламних ідентифікаторів, використовуючи його таємно. Технічно така можливість у них є, але вона чревата або відмовою в доступі в App Store, або видаленням звідти — в залежності від того, на якому етапі порушення буде виявлено.

& Quot;компанія Apple звинуватила додаток Amphetamine в порушенні правил App Store через назву і значка

Немає сумнівів в тому, що багато розробників будуть продовжувати збір рекламних ідентифікаторів користувачів у своїх додатках, незалежно від того, що від них вимагається компанії Apple. Справа в тому, що добровільна відмова від цієї практики може надати на нас самий негативний вплив. Ми йдемо на дуже великий ризик, погоджуючись на умови Apple, тому що це визначить, чи зможемо ми існувати як розробники чи ні", — сказав розробник, який попросив залишитися анонімним, в інтерв’ю Financial Times.

Що буде з додатками iOS

. Facebook facebook був першим, хто виступає проти Apple, але це навряд чи дозволить заощадити дохід

Facebook, очевидно, мав рацію, стверджуючи, що обов’язок просити у користувачів дозволу на відстеження буде боляче малому бізнесу. Зрештою, нижчі перетворення з реклами розробників місце на своїх додатках призведе до зниження доходів, а в деяких випадках може привести їх до банкрутства взагалі. Інша справа, що той факт, що Apple не перешкоджала відстеженню будь-яким чином раніше, а потім раптово почала, не означає, що цей спосіб заробити гроші для розробників був правильним і правильним по відношенню до користувачів. Чому Apple видаляє тисячі ігор з App Store в Китаї?

Експерти з Electronic Frontier Foundation вважають, що навіть якщо спільнота розробників спробує обійти правила Apple, це не робить його менш мерзенним. Зрештою, це, принаймні, неетично, не кажучи вже про щось більше, відстоювати такий вид заробітку, як єдино правильний вчинок, або хоча б один з правильних вчинків. Таким чином, ті, хто заробляв гроші, відстежуючи раніше, тепер повинні або змінити свою бізнес-модель, щоб пристосуватися до нових реалій, або піти з ринку, якщо вони не можуть запропонувати споживачеві безпечний продукт.

App StoreSecurity AppleApp Development для iOS

Загрузка ...
PriceMedia