Samsung Galaxy S21 Ultra оснащений топовою системою оптичного зуму

Відомий мережевий інформатор під псевдонімом Ice Universe, який часто ділиться ексклюзивною інформацією про новинки в мобільній індустрії, повідомив подробиці про оптичне масштабування флагманського смартфона Samsung Galaxy S21 Ultra.

За внутрішньою інформацією, Samsung Galaxy S21 Ultra є єдиною моделлю в новому модельному ряду, яка використовує камеру зі змінним 10-кратним оптичним зумом. За його словами, це найцікавіший модуль в камері смартфона.

Говорячи про датчик зображення, крижаний Всесвіт зазначає, що мова йде про 10-мегапіксельний датчик з розміром пікселя 1,22 мікрона. Нібито це найкращий датчик зображення у своєму класі. Матриця працює спільно з об’єктивом з великою діафрагмою, також підтримує поліпшену 2PD систему автоматичного фокусування.

Вчора компанія Samsung випустила офіційний трейлер події 2021 року Galaxy Unpacked, в якому буде представлена нова лінійка флагманських смартфонів Galaxy S21. Виробник недвозначно заявив, що в ролику показані різні частини смартфонів, а також епізодичні демонстрації технології, реалізованої в смартфонах, і деяких їх можливостей.

Презентація смартфонів відбудеться 14 Січня.

Загрузка ...
PriceMedia