Samsung показала флагманські TWS-навушники Galaxy buds Pro

На виставці Galaxy Unpacked 2021 корейський Samsung анонсував не тільки смартфони Galaxy S21, але і новітні бездротові навушники Galaxy buds Pro. Це флагманська модель, що нагадує Galaxy Live по дизайну. Ергономічна форма забезпечує не тільки комфортне використання, але і краще активне шумозаглушення.

Samsung

Вони отримали функцію об’ємного звучання при перегляді відео зі смартфонів або планшетів Samsung. За це відповідає технологія Dolby Head Tracking, яка відстежує положення вашої голови в просторі і відповідним чином налаштовує звук. Аналогічна функція з’явилася в AirPods Pro в 2020 році. Також існує режим прозорості, за допомогою якого ви можете чути оточуючих, не вимикаючи музику.

Samsung

Пристрій водонепроникний за стандартом IPX7, тому навушники не будуть страждати від поту. Автономність також хороша: виробник обіцяє до 5 годин роботи і ще 13 годин при включеному шумозаглушення (або 8 і 20 годин відповідно без нього). Примітно, що якщо у вас є Galaxy Live і ви вирішили оновити, то чохол від одного навушника підійде і до іншого.

Новинка була оцінена в $ 199.99 (≈ 14.690 рублів).

Загрузка ...
PriceMedia