Samsung випустить 10 екранів OLED для ноутбуків в 2021 році — від 13,3 до 16 дюймів

Samsung почне масштабну експансію на ринок ноутбуків з OLED-екранами в 2021 році. Як повідомляє ресурс Комп’ютерна база , Виробник почне масове виробництво нових OLED-панелей для ноутбуків в лютому цього року. На майбутній виставці CES 2021 компанія планує показати 10 різних OLED-панелей для ноутбуків з діагоналлю від 13,3 до 16 дюймів.

Цікаво, що в якості першого продукту Samsung збирається випустити 15,6-дюймовий OLED-дисплей з "популярним" дозволом Full HD, вказує джерело. Незважаючи на те, що в минулому році ряд виробників, у тому числі ASUS, HP і Dell, випустили кілька ноутбуків з OLED-екранами, більшість з цих рішень не були доступні масовому покупцеві. Зокрема, через те, що в них використовувалися дуже дорогі матриці OLED з роздільною здатністю 4K. Почавши з випуску більш доступних за ціною OLED-панелей для ноутбуків, Samsung з часом може підвищити популярність пристроїв з такими дисплеями серед покупців.

Подробиці характеристики нових OLED-панелей виробник не розкрив, але сказав, що нові дисплеї будуть до 10 разів більш чуйними, ніж звичайні РК-екрани. Компанія опублікувала коротке відео, яке демонструє переваги, обіцяні новими OLED-панелями.

Основний акцент у відео зроблений не на ігрових можливостях нових дисплеїв, а на якості переданого зображення.

Зокрема, наголошується, що нові OLED-панелі Samsung для ноутбуків зможуть запропонувати до 120 відсотків розширеного покриття колірного простору DCI-P3, краще відтворення чорного кольору з мінімальною яскравістю пікселів всього 0,0005 кд / м2

Загрузка ...
PriceMedia