Samsung випустив one UI 3.0 Бета для Galaxy Note 10 Plus

Сьогодні компанія Samsung випустила перше бета-оновлення One UI 3.0 Для Galaxy Note 10 Plus, про яке було оголошено всього кілька годин тому. Поки воно доступне в рідній країні бренду, але найближчим часом кожен учасник програми тестування отримає довгоочікуване оновлення.

Сеул випустив в Південній Кореї прошивку N976NKSU1ZTK6 для Galaxy Note 10 + 5g. Вона поставляється з останнім патчем безпеки на листопад 2020 року. Довгий журнал змін корейською мовою, але не містить несподіваних подробиць. Ми вже знаємо, чого очікувати від One UI 3.0.

Бета-програма One UI 3.0 Була доступна власникам Galaxy S20 і Galaxy Note 20 в США, Великобританії, Південній Кореї, Польщі, Німеччині, Китаї та Індії. Тепер власники Galaxy Note 10 і Note 10+ на цих ринках можуть розраховувати на бету. Бажаючі можуть взяти участь у цій програмі через заявку Samsung Members.

Раніше сьогодні Samsung також підтвердив, що збирається випустити бета-версію One UI 3.0 Для сімейства флагманських кораблів Galaxy S10. Можна очікувати, що це відбудеться в найближчому майбутньому.

Загрузка ...
PriceMedia