Samsung вперше вкладе у виробництво напівпровідникових виробів понад $30 млрд

Найбільші гравці ринку напівпровідникових компонентів вітають Новий рік з надіями на те, що попит на основну продукцію залишиться високим. Обсяги виробництва повинні бути збільшені. Якщо TSMC готовий витратити до $20 млрд, то відповідний бюджет Samsung Electronics в 1,5 рази більше.

Початкове зображення: Samsung Electronics

Як зазначає видання Nikkei Asian Review, в жовтні минулого року Samsung Electronics планував витратити близько $26,5 млрд. В якості інвестицій у виробництво. Це на 28% більше, ніж минулого року, і рекордна сума за всю історію південнокорейської компанії. Капітальні вкладення в цьому році перевищать 30 мільярдів доларів США, що в черговий раз поб’є рекорд. За даними постачальників літографічного обладнання, Samsung за поточний рік заклала збільшення профільних витрат на 20-30%.

Динаміка зростання операційного прибутку Samsung Electronics в минулому році дозволяє зробити такі інвестиції — у виробництво напівпровідникових компонентів за перші дев’ять місяців 2020 року вона зросла до 27%. Виробництво смартфонів, наприклад, принесло Samsung тільки 12%, в той час як в сегменті споживчої електроніки норма прибутку не перевищувала 8%. Інші виробники пам’яті не можуть похвалитися такими показниками рентабельності. Корейська sk Hynix рентабельність не перевищувала 17%, а американська Micron Technology була задоволена 19%. Збільшення грошового потоку дозволяє Samsung більш активно інвестувати в розширення виробництва. Основні капітальні вкладення в цьому році будуть спрямовані на розвиток підприємства в Пхенгтек, недалеко від столиці Південної Кореї. Обсяги виробництва напівпровідникової пам’яті в китайському місті Сіань також будуть збільшені, в той час як виробничі лінії Samsung в штаті Техас будуть модернізовані.

На ринку пам’яті ціни почали відновлюватися у зв’язку із зростанням попиту на китайські смартфони і пожвавленням ринку центрів обробки даних. Масштабність бізнесу дозволяє Samsung отримувати кращі умови в переговорах з клієнтами, зберігаючи при цьому маржу прибутку вище, ніж у конкурентів.

Загрузка ...
PriceMedia