Шахраї вирішили нажитися на доброті Xiaomi. Вони обманним шляхом отримують 55-ватний зарядний пристрій за копійки

Флагманський смартфон Xiaomi Mi 11 надійшов у продаж в Китаї на цьому тижні, він став першим пристроєм від китайського виробника, який поставляється без зарядного пристрою і кабелю в комплекті. Тим не менш, Xiaomi надала покупцям можливість придбати смартфон без зарядного пристрою і з ним за тією ж ціною.

Деякі клієнти замовили спеціальний комплект Xiaomi Mi 11 із зарядним пристроєм за ціною звичайного видання, а потім повернули смартфон і зберегли 55-ватний зарядний пристрій на основі нітриду галію. При цьому вони заплатили всього 0,01 китайського юаня (або близько 11 копійок).

При виборі комплекту set Edition з аксесуарами на контрольній сторінці окремо відображаються смартфон і зарядний пристрій. Знімок екрана підтверджує, що при замовленні такого комплекту зі смартфоном Xiaomi Mi 11, який оснащений 8 Гб оперативної пам’яті і 256 Гб флеш-пам’яті, необхідно заплатити 4299 юанів (658 дол. США). Тим часом, сам смартфон коштує 4298,99 юанів, а зарядний пристрій — 0,01 юаня.

Деякі клієнти вирішили скористатися цим, щоб замовити версію Set Edition, а потім повернути телефон, зберігши зарядний пристрій. Тим не менш, деякі користувачі поставили під сумнів цю інформацію, вважаючи, що повна вартість зарядного пристрою буде віднята, коли смартфон буде повернуто, а клієнт, який тримає адаптер отримає назад 4200 юанів, а не 4299 юанів.

Лу Вейбінг, генеральний директор бренду Redmi, сказав, що 20 000 користувачів, які купили смартфон без зарядного пристрою при запуску, надали компанії Xiaomi величезну підтримку. Тепер компанія Apple просить наслідувати приклад Xiaomi.

Загрузка ...
PriceMedia