Щоденник Samsung Galaxy Z Fold2: продуктивність на великому екрані

У керівництві Rolls-Royce говориться (нехай власники підтверджують або спростовують) про потужність двигуна, що в ньому буквально написано "досить". Насправді-реального власника такого автомобіля навряд чи цікавить, скільки саме кінських сил здатний розвинути двигун цього автомобіля. Компанія залишає іншим ламати списи в суперечках, які не входять в число її реальних покупців. Справа навіть не в таємниці компанії, а в тому, що у покупців таких автомобілів є інші інтереси і потреби в житті. Які їх обладнання прекрасно задовольняє, не знаючи технічних характеристик. Флагманські смартфони, до складу яких, безумовно, входить Samsung Galaxy Z Fold2, вже кілька років стоять на одній лінії, після чого їх власника не так цікавлять синтетичні тести, які до сих пір розбурхують уми цокнутих (хоча з кожним роком все менше і менше — ринок стає коммодітізірованним, тобто з технологічної інновації смартфони стають таким же масовим товаром, як і будь-які інші).

Дійсно — коли смартфони вже здатні програвати (і знімати) відео у форматі 4K і навіть 8K, наскільки критичним є питання продуктивності для користувача? Виробники ноутбуків вже всерйоз замислюються про перехід на більш енергоефективні ARM-процесори (а деякі навіть продають такі ноутбуки). На нашому сайті навіть є окрема стаття про ARM-процесорах, що витісняють Intel. Не те щоб редакція gg раптом перестала звертати увагу на продуктивність і вимірювати її в бенчмарках, а те, що цінність цієї інформації для покупця стає все менш очевидною. Так, це все ще важливо в сьогоднішніх іграх про продуктивність-деталі та частота кадрів вище. Це дуже важливо для ігор. Але все це справедливо і для настільних ігор. І не у всіх гравців є висококласне обладнання, і чи можна сказати, що його відсутність заважає вам насолоджуватися грою? Навряд.

Я вже докладно розповів про те, як можна ставитися до продуктивності сучасних смартфонів, що на неї впливає і як її поліпшити (і чому), коли мова заходить про смартфони Samsung. Цікаві можуть задовольнити свою цікавість, а ми повинні знати, що всередині Samsung Galaxy Z Fold2 знаходиться найпродуктивніший на даний момент процесор Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+ з усіма витікаючими звідси наслідками.

Вимірювання продуктивності Samsung Galaxy Z Fold2

У тестовій версії Geekbench 5.2.5, Samsung Galaxy Z Fold2 набрав 2797 балів в багатоядерному режимі процесора і 832 бали в одноядерному. При цьому по продуктивності він на кілька відсотків випереджає флагманський смартфон Galaxy S20 Ultra.

У тесті PC Mark, Samsung Galaxy Z Fold2 набрав 12 276 балів в тесті Work 2.0, 21 860 Балів в тесті Storage і 9 410 балів в тесті комп’ютерного зору.

Тест продуктивності Work 2.0 В режимі помірного енергозбереження та оптимізованої продуктивності набрав 9511 і 11 796 балів відповідно. Що ще раз підтверджує просту істину: оптимальний режим роботи називається оптимальним, так як він забезпечує найкращий баланс енергоефективності: як висока продуктивність, так і максимальний час роботи від батареї. Саме тому даний режим встановлюється за замовчуванням в смартфонах Samsung і підходить для переважної більшості користувачів. А для продуктивних ігор, звичайно ж, має сенс активувати режим максимальної продуктивності і не шкодувати енергії для перемоги над противником.

Три речі, які потрібно знати про продуктивність Samsung Galaxy Z Fold2

  • Він оснащений самим високопродуктивним на сьогоднішній день процесором Qualcomm SM8250 Snapdragon 865+.

  • Його продуктивність перевищує продуктивність Galaxy S20 Ultra.

  • Для переважної більшості завдань ця продуктивність є надмірною.

Для тих, хто хоче дізнатися більше

Загрузка ...
PriceMedia