Сімейство смартфонів Apple iPhone 13 вийде у вересні, як завжди

На віртуальній зустрічі співробітників Apple, яка відбулася недавно, керівництво компанії подякувало їм за здатність ефективно працювати віддалено з мінімальним впливом на терміни виходу нових продуктів на ринок в цьому році. Відомий аналітик галузі стверджує, що терміни виходу iPhone 13 не будуть залежати від поточної епідеміологічної ситуації.

Початкове зображення: Apple

Спеціалізується на продуктах і діяльності Apple, відомий експерт Мінг-Чи Куо (Ming-Chi Kuo) заявив, що масове виробництво iPhone 13 сімейства смартфонів в цьому році почнеться в звичайні терміни для компанії, і він вийде на ринок у вересні 2021 року без будь-яких затримок. У другому кварталі, за словами джерела, Apple скоротить кількість замовлень на процесори серії А14, так як TSMC належить освоїти виробництво процесорів А15 для смартфонів наступного покоління.

Дивлячись на продукцію існуючого сімейства iPhone 12, моделі серії Pro продаються краще, ніж очікувалося, але проблеми з поставками датчиків зображення марки Sony стримують зростання виробництва iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Цього року iPhone 12 та iPhone 12 Pro продавалися незабаром після оголошення в жовтні, тоді як iPhone 12 mini та iPhone 12 Pro Max не досягли магазинів до листопада та в обмежених кількостях.

Загрузка ...
PriceMedia