Смарт-годинник Amazfit Bip u з’явився на Amazon до анонса: квадратний корпус, дисплей на 1.43 Дюйма і автономність до 9 днів

Напередодні анонсу смарт-годин Amazfit Bip u торгова платформа Amazon India розсекретила зовнішній вигляд і технічні характеристики новинки.

Що відомо

Годинник, судячи з офіційних прес-орендарів, отримають квадратний пластиковий корпус вагою 31 грам, три кольори, стандартні кріплення для ременя і одну кнопку управління.

Згідно з описом, Amazfit Bip U будуть поставлятися з 1,43-дюймовим РК-дисплеєм. Роздільна здатність екрану складе 320 x 302 пікселя. Він буде покритий загартованим 2,5 D склом. Годинник буде оснащений 50 різними циферблатами, датчиком BioTracker 2 для контролю частоти пульсу, датчиком OxygenBeats для визначення рівня кисню в крові, а також функціями SomnusCare і ExerSense. Перші відстежують сон, а другі — більше 60 спортивних заходів.

Годинник, звичайно, буде відображати повідомлення, погоду і час. З них можна встановити будильник, Шукати смартфон, а також управляти камерою і музикою. Amazfit Bip U буде відповідати за роботу акумулятора на 225 маг з терміном служби до 9 днів.

Коли буде зроблено оголошення і скільки буде запитано протягом декількох годин-поки немає ніякої інформації.

Джерело: Amazon

І ви знаєте, що

Найпопулярніші продукти Xiaomi на Aliexpress:

Загрузка ...
PriceMedia