Smart зволожувач від Xiaomi працює непомітно для користувачів (3 фото)

Огляд нової бездимної лілії SOLID

Уявіть собі світ, в якому ви легко зможете насолодитися смаком справжнього тютюну без диму і попелу. Компанія Philip Morris International (FMI) представляє новий бездимний продукт, розроблений південнокорейською компанією KT&G — Ліл™ SOLID*, щоб наблизити майбутнє без сигаретного диму. Lil SOLID-це нова доступна альтернатива курінню, заснована на технології DUAL HEAT*. Завдяки своїй простоті і зручності, пристрій Lil SOLID допоможе дорослим курцям зробити маленький крок до великої зміни — світу без сигаретного диму.

Читайте на

  • .
Drone Chasing F1 дозволить рибалкам вистежувати свою здобич під водою (3 фото + Відео)

Найстаріше людське заняття — рибалка, рідко отримує інноваційні пристрої і зберігає правила і прийоми, створені тисячі років тому. Однак розробники з Chasing Innovation (Китай) вирішили урізноманітнити процес риболовлі і перевести людину з ролі пасивного мисливця за здобиччю в активного гравця, здатного.

Читати далі

####### Найбільший човен-амфібія виробництва Sealegs має швидкість до 75 км / год на воді (3 фото + Відео)
Sealegs з Нової Зеландії за останні півтора десятиліття випустила кілька моделей човнів-амфібій, які завоювали популярність серед любителів водного відпочинку. Новинка компанії Sealegs 12m Cabin rib стає найбільшим у світі комерційним катером-амфібією, оснащеним найпотужнішим обладнанням і здатним до .

Читати далі

Мініатюрна собака-робот Petoi оцінюється в $225 (2 відео)

Spot, популярний робот у формі собаки, створений в надрах Бостона Динамікс, в даний час продається за дуже високою ціною — 74,5 тис.Доларів, що обмежує можливості його використання. Фахівці компанії Petoi використовували оптимальний форм-фактор робота і створили невеликий аналог собаки-робота, здатної вирішувати певні завдання..

Читайте на

Microsoft переконалася в економічній ефективності, надійності та практичності підводного розміщення серверів (2 фото + Відео)

Microsoft Corporation навесні 2018 року приступила до тестування, пов’язаного з підводним розміщенням серверного обладнання. У водах шотландського моря на глибині близько 35 метрів розміщений центр обробки даних з 864 серверами і об’ємом пам’яті 27,6 ПБ. Цього літа фахівці компанії Microsoft підняли на поверхню контейнер, покритий водоростями..

Читати далі

Сучасні ультразвукові зволожувачі повітря, створюють навколо пристрою клуби пари і часто призводять до надмірного зволоження поверхні меблів, до утворення накипу на ній. Зволожувач Mijia Pure Smart Humidifier, який працює у Всесвіті Сяомі розумних об’єктів, постарається вирішити цю проблему. Спеціальні системи диспергування води можуть зменшити вплив вологи на меблі та побутову техніку, роблячи процес зволоження невидимим.

Новий пристрій від Xiaomi має відносно невеликі розміри: 231x174x293 мм, а корпус має конструкцію з закругленими краями і виконаний в білому кольорі, типовому для екосистеми розумних речей Mijia. Зволожувач Mijia Pure Smart Humidifier працює непомітно, на відміну від звичайних ультразвукових зволожувачів, які загорнуті в парові клуби і рясно зрошують навколишні предмети вологою.

Використання в зволожувачі Xiaomi спеціального абсорбуючого фільтра з волокна дозволяє розпорошувати воду в повітря контрольованим економічним способом, роблячи процес непомітним і не приводячи до надмірного зволоження прилеглих об’єктів.

У максимальному режимі зволожувач Mijia Pure Smart Humidifier працює з продуктивністю близько 240 мл води на годину. Місткість бака для води становить 2,2 літра. Для оптимальної роботи резервуар для води буде працювати до 19 годин з одного поповнення.

Новий зволожувач являє собою інтелектуальний продукт, який підключається по бездротовому зв’язку до інтелектуальної домашньої екосистеми Mijia. Керуючи зволожувачем Mijia Pure Smart Humidifier зі смартфоном, ви зможете контролювати вологість у вашій кімнаті.

Розумний зволожувач Сяомі повинен вийти на ринок 23 вересня для азіатського регіону. Поява глобальної версії можна очікувати в найближчому майбутньому.

Джерело: xiaomiadictos

Сподобався пост? Приєднуйтесь до нас у Facebook!

Загрузка ...
PriceMedia