TP-Link Archer C6U-роутер для створення якісної і сучасної Wi-Fi мережі в квартирі і за містом

Всі хочуть, щоб Інтернет добре працював вдома, і це стало особливо важливо в цей важкий час, коли багато хто перейшов на віддалену роботу. Одним з компонентів якісної домашньої мережі є хороше покриття Wi-Fi. Не кожен маршрутизатор може це забезпечити, але тут ми поговоримо про рішення, яке може це зробити-маршрутизатор TP-Link Archer C6U.

Завершується 2020 рік змінив життя багатьох людей. Через коронавірусну пандемію багатьом людям довелося покинути свої офіси і працювати з дому. Але виявилося, що не кожен будинок пристосований для роботи. Зокрема, багато людей зіткнулися з проблемами бездротового Інтернету. Коли вся сім’я знаходиться вдома, а безліч пристроїв одночасно підключено до мережі, багато домашні маршрутизатори просто не справляються. Відбуваються втрати пакетів, збільшення затримок, падіння швидкості. В результаті, користування Інтернетом стає незручним або навіть просто неможливим.

Багато нарешті прийшли до висновку, що необхідно міняти обладнання, і зокрема, маршрутизатор. Але що вибрати, коли на ринку величезна кількість пропозицій, ціни варіюються від дуже низьких до занадто високих. Загалом, прийняти рішення дійсно складно. Дуже цікавим рішенням є маршрутизатор TP-Link Archer C6U, який найкраще підходить для створення якісної домашньої мережі і не вимагає значних витрат.

TP-Link Archer C6U належить до класу AC1200 MU-MIMO з підтримкою Wi-Fi 5 (802.11ac ). Він здатний працювати в двох діапазонах. Максимальна швидкість при підключенні в діапазоні 2,4 ГГц досягає 300 Мбіт/с, а в діапазоні 5 ГГц — 867 Мбіт/с.Цього більш ніж достатньо як для перегляду відео у високій якості, в тому числі потокового (наприклад, для відеодзвінків і конференцій), так і для онлайн-ігор та інших вимогливих мережевих додатків, а також для роботи "розумних" пристроїв.

TP-Link також зазначає, що Archer C6U забезпечує розширене охоплення. Маршрутизатор оснащений чотирма дуже великими зовнішніми фіксованими антенами великої потужності, а також додатковою вбудованою антеною. Кілька антен генерують надійний сигнал, який збільшує радіус покриття. Компанія стверджує, що Archer C6U найкраще підходить для трикімнатних квартир.

Існує також технологія Beamforming, яка ще більше розширює діапазон Wi-Fi мережі і якість зв’язку. Ця технологія виявляє пристрої, навіть якщо вони розташовані досить далеко від маршрутизатора, і концентрує сигнал Wi-Fi в їх напрямку, забезпечуючи їм більш стабільне і швидке з’єднання.

У сучасному будинку до Wi-Fi одночасно підключено дуже велика кількість пристроїв, а під час самоізоляції їх ще більше. Крім декількох смартфонів і комп’ютерів, бездротова мережа часто підключається до телевізора, ігрової приставки, а також до багатьох пристроїв в "розумному будинку". Це може бути освітлення, чайник, робот пилосос і інша побутова техніка, розумні колонки і так далі.

Багато маршрутизаторів не в змозі впоратися з такою кількістю підключених пристроїв. Але розглянутий Archer C6U підтримує технологію MU-MIMO, яка призначена для забезпечення стабільного з’єднання з декількома пристроями одночасно. Вона дозволяє позбутися від затримок або перевантажень смуги пропускання, ефективно розподіляючи сигнал Wi-Fi на пристрої.

Звичайно ж, це реалізовано в Archer C6U і можливість проводового підключення декількох пристроїв. На задній панелі маршрутизатора розташовані чотири гігабітних Ethernet-порти (жовтого кольору), до яких можна підключити настільний ПК, мережевий накопичувач, консоль, телевізор або інші стаціонарні пристрої.

На додаток до мережевих портів на бічній панелі Archer C6U розташований порт USB 2.0. Він дозволяє підключати USB-флешки або інші накопичувачі, що дозволяє в лічені хвилини розширити медіа-сервер і домашній накопичувач для зручного обміну файлами між пристроями. На додаток до накопичувачів, USB порт підтримує 3G і 4G модеми, чого не роблять багато інших маршрутизатори.

Це дозволяє використовувати Archer C6U там, де немає проводового інтернету. Наприклад, ви можете взяти його з собою в свій котедж, якщо плануєте залишитися там надовго. Або ж можна використовувати USB-модем в якості резервного підключення до Інтернету, щоб не залишитися без підключення, якщо у звичайного проводового провайдера виникнуть проблеми.

Очевидно, що в сучасних реаліях особливо важливо мати вдома не тільки якісний доступ в Інтернет, але і хорошу, надійну і продуктивну Wi-Fi мережу з широким покриттям. А маршрутизатор TP-Link Archer C6U відмінно справляється з цим завданням. Він забезпечить одночасне підключення декількох пристроїв, створить велику зону покриття і забезпечить максимальну швидкість для кожного комп’ютера, смартфона, планшета та інших пристроїв. У той же час, він коштує всього 3099 рублів. Це не така вже й велика плата за оновлення мережі. Крім того, маршрутизатор налаштовується всього за кілька хвилин і не вимагає спеціальних знань

Загрузка ...
PriceMedia